Eesti uudised

3-aastane laps jäi kuuma asfaldi sisse kinni ja viidi haiglasse

Haabersti viadukti ehitaja: lisasime objektile kuuma asfaldi ees hoiatavad sildid (33)

Kristjan Väli, 14. mai 2018 12:37
Foto: Nordecon AS
Laupäeva õhtupoolikul Tallinnas Haabersti ristmikul jalgupidi kuuma asfalti sisse vajunud laps viidi põletushaavadega haiglasse. Tööde teostaja sõnul tõid nad pärast õnnetust objektile hoiatussildid.

Tallinnas Haabersti viadukti ehitusel sai laupäeval põletushaavu 3-aastane laps, kes astus palja jalaga kuuma asfaldi peale. 

Samal teemal

„Jah, selline juhtum laupäeval kella 18-19 vahel aset leidis. Paldiski maanteel K-Rauta juures paigaldati asfaltkatte ülemist kihti, mida asusid ületama isa ja väikene laps,“ tunnistab ettevõtte Nordecon AS teedeehituse direktor Ain Pähkel.

Mehe sõnul jäid lapse pealt lahtised jalanõud asfaldile kinni ja tulid jalast ära, mistõttu sattus 3-aastane paljajalu värskelt paigaldatud teekattele. „Lapsevanem viis lapse koju ja kutsus kiirabi. Meie info kohaselt toimetas kiirabi lapse haiglasse. Käesolevaks hetkeks rohkem informatsiooni meil juhtunu osas ei ole,“ ütleb Pähkel.

Ta kinnitab, et jalakäijate jaoks vajalikud teeületamise kohad on objektil olemas ja vastavalt ka tähistatud. „Asfalteerimistööde ajal suhtlevad ülekäigu kohtades teed ületada soovivate inimestega Nordeconi töötajad ning aitavad vajadusel üle tee,“ selgitas ta

Pähkel toob välja, et nad lisasid pühapäeval objektile täiendavad lisatahvlid, et hoiatada võimaliku ohu eest. Hoiatussiltidel on kirjas: kuum asfalt. Kui uurisime, kas nood sildid olid olemas ka varem, enne õnnetust, siis Pähkel möönab, et need lisati siiski pärast juhtumit. 

„Remondiobjekti ületades palun olla ekstra ettevaatlik, et saaksite oma käigud ohutult ja turvaliselt tehtud,“ soovitab Pähkel.

Samal teemal

01.05.2018
DROONIFOTOD ja VIDEO | Üle 20 miljoni euro maksnud Haabersti viadukt on liiklusele avatud
15.04.2018
Kommunaalamet hakkas uurima asfaldi sisse kinni jäänud lapse juhtumit
13.04.2018
Haabersti viadukti ehitusel sattus teed ületanud laps kuuma bituumenisse, sai põletada ja viidi haiglasse