Eesti uudised

Talvik jätkab Vabaerakonna toetajaliikmena (7)

Toimetas Triinu Laan, 14. mai 2018 11:44
Foto: Tiina Kõrtsini
Vabaerakonna endine esimees Artur Talvik astus 13. mail erakonnast välja, kuid jääb edasi Vabaerakonna toetajaliikmeks ega lahku Vabaerakonna riigikogu fraktsioonist.

Talvik kinnitab, et ta ei lahku poliitikast. “Ma jätkan Vabaerakonnas samamoodi nagu enne esimeheks saamist ehk toetajaliikmena. Tunnen end Vabaerakonnas sellises saatuses väga hästi,” lisas Talvik.

Samal teemal

Vabaerakonna vastvalitud esimehe Andres Herkeli sõnul on Vabaerakonna riigikogu fraktsioon täiesti töövõimeline. Seda näitas ka 14. mai hommikul toimunud riigikogu fraktsiooni koosolek. “Olukord on märkimisväärselt rahulik, kuigi väljapoole võib see millegipärast teistmoodi paista,” märkis Herkel.

Talvik teatas oma erakonnast lahkumisest pühapäeval sotsiaalmeedias: "Vabamees tervitab! Lühike, aga väga huvitav oli minu parteiline karjäär. Palju mõtlemisainet edasi tegutsemiseks. Täna kõiki kaasvõitlejaid selle aja eest! Huvitav fakt – liitusin erakonnaga naistepäeval ja astusin välja emadepäeval. Võitlusvaim on taas kõrge ja poliitikast lahkuda ei plaani."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee