Eesti uudised

Kevadlaadad ja spordivõistlused sulgevad nädalavahetusel mitmel pool liikluse 

Toimetas Silja Ratt, 12. mai 2018, 08:53
LiiklusreguleerijaFoto: Robin Roots
Nädalavahetusel toimub teede remonttöid vähem, see-eest korraldatakse laatasid ja spordivõistlusi, mistõttu on liiklus mitmel pool piiratud või lausa suletud. Lisaks hakkavad kodubaasidesse liikuma sõjamasinate kolonnid.

Harju maakonnas on Kose–Purila maantee (km 0.00–0.40) "Kose Kevadlaat" ürituse tõttu liiklusele suletud. Ümbersõit on korraldatud kohalike teede kaudu. 

Kell 6.00–14.00 on Põlva maakonnas Kanepi–Ihamaru maanteel (km 0.13–0.40) seoses "Kanepi valla kevadlaat" üritusega liiklusele suletud. Ümbersõit on korraldatud kohalike teede kaudu. 

Kell 9.00 kuni 14.00 on Võru maakonnas Varstu tee (km 1.90–2.20) "Varstu Laat" ürituse tõttu liiklusele suletud. Ümbersõit on korraldatud kohalike teede kaudu. 

Rapla maakonnas Kernu–Kohila maanteel (km 15.45–15.75) on "Põnnide paraad" ürituse tõttu liiklus lühiajaliselt suletud.

Järva maakonnas Türi–Arkma maanteel (km 8,5) tehakse puude raiet. Tööd toimuvad tee kõrval.

Lääne-Viru maakonnas korraldatakse „Lääne-Virumaa rulluisutamise lahtised meistrivõistlused“. Võistlus viiakse läbi kergliiklusteedel. Pajusti ja Rakvere vahelisel lõigul võistlustrassi ja sõidutee ristumistel peatavad liiklusohutuse tagamiseks reguleerijadlühiajaliselt liiklus. Palume kõikide liiklejate tähelepanu ja mõistvat suhtumist rulluisutajate suhtes.

Kõigi hetkel kehtivate liikluspiirangute kohta leiab infot www.tarktee.ee.

Samal teemal

11. mai 2018, 14:35
VIDEO | Tähelepanu: kaitseväe kolonnid alustavad nädalavahetusel suurõppuselt Siil tagasi liikumist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee