KUS SA OLED IGOR? (Martin Ahven)

Kolmapäeval lahvatanud ahistamisskandaali peategelane Igor Mang on tänaseni avalikkuse ees kommentaaridest hoidunud. "Pealtnägija" sai temalt küll vastused, kus ta eitas juhtunut, kuid ei enamat.

Skandaali puhkemise järel käisid tema kodu ukse taga nii Delfi kui ka teiste meediaväljaannete ajakirjanikud, kuid uks jäi avamata. Mang on alati öelnud, et temal mobiiltelefoni pole ja seetõttu võis temaga kontakteeruda ainult lauatelefoni kaudu, kuid ka see number ei vasta.

Samamoodi jäi Mang tabamata Maalehe peatoimetaja Andres Eilartile, kes soovis Mangiga koostöö lõpetamisest astroloogile isiklikult teada anda, ent see soov jäi täitmata ja Mang sai ilmselt otsusest teada läbi ajakirjanduse.

Õhtulehe andmeil väidavad Mangi lähikondlased, et astroloog on hetkel Eestist lahkunud ja redutab välismaal. Kus täpsemalt, seda teavad ilmselt ainult tähed (ja muidugi Mang ise).

Jaga artiklit

192 kommentaari

K
Kohtla Nõmme on hirmul  /   09:00, 14. mai 2018
Eelmise nädala lõpus oli nätud habemega pervonoidi, kes kõrgele eale vaatamatta üritas vägistada sammuvat ekskavaaturit.
P
püksid  /   07:15, 14. mai 2018
Ajas h.ab.e.m.e m.a.h.a ja p.a.n.i ü.l.i.k.o.nn.a se.l.g.a ja keegi ei t.u.n.ne teda enam ä,r.a.Ot.s.ige tu.u.lt v.äl.j.a.l.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis