Krimi

Tallinnas pussitas jalakäija vastassuunavööndis sõitnud autojuhti (72)

Toimetas Anett Rannamets, 11. mai 2018 17:18
Lastekodu tänavFoto: Stanislav Moshkov
Täna kella 14.15 ajal teatati politseile, et Tallinna kesklinnas Lastekodu tänaval tekkis konflikt sõidukijuhi ja jalakäija vahel, mille käigus lõi jalakäija sõidukijuhti noaga. 42aastane mees viidi raskes seisus haiglasse.

14.15 ajal teatati häirekeskusesse, et Lastekodu tänaval on meesterahvas viga saanud. Esialgsetel andmetel sai konflikt alguse liiklusrikkumisest.

Nimelt liikus sõiduauto Infiniti mööda Lastekodu tänavat sõites vastassuunas. Sellepeale ärritus jalakäija, 37aastane mees.

Ta üritas esmalt sõiduki liikumist füüsiliselt takistada ning viskas seejärel sõidukit noaga. Sõidukijuht peatus ja väljus autost. Meeste vahel eskaleerus sõnavahetus füüsiliseks konfliktiks, mille käigus lõi 37aastane mees noaga 42aastast sõidukijuhti.

Kannatanu viidi eluohtlikus seisus haiglasse. Lööja peeti kinni ning ka tema viidi tervisekontrolliks haiglasse.

Põhja prefektuuri operatiivjuhi Valter Pärna sõnul on tegemist väga tõsise juhtumiga.

„Arusaamatusest alguse saanud tüli võõraste inimeste vahel lõppes eluohtliku ründega avalikus kohas. See on lubamatu. Sõltumata tüli algpõhjustest ei ole füüsiline rünne ühelgi juhul õigustatud. Juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks alustame menetluse,“ kommenteeris Pärn.

Politsei palub kõigil, kes juhtunut pealt nägid, võtta politseiga ühendust läbi hädaabinumbri 112.

Samal teemal

21.05.2018
Vanglast vabanedes pussitama kukkunud tapja tahab teada, kas ta on süüdiv

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee