Seisukoht

Seisukoht | Ärge tapke inimest! (26)

Sirje Presnal, reporter, 11. mai 2018 17:51
 “Pealtnägija” lugu tähetark Igor Mangi kabistamiskalduvustest ei tulnud mulle üllatusena. Olen üks neist, kellega astroloogihärra on üritanud liini ajada. Ei hakka üksikasju kirjeldama, kuid saime küllalt ruttu selgeks, et meie armulainepikkused on erinevad. Ning pärast seda on mul papa Mangiga mõnus sõbrasuhe. 

Samuti ei üllatanud mind, et lugu vägevalt laineid lööb. Aga sellist hävitavat orkaani, mis tähetarga ümber vallandus, ei oleks küll osanud ennustada.

Lõpuks ometi tõugati kuningas troonilt, ja on, kelle peale oma mürgihammas tühjaks pritsida. Nilbest näperdamisest on tehtud kriminaalne perverssus.

Silmakirjalik ei ole või? Mõni teine tähtis tegelane on aastaid oma kaasat türanniseerinud, alandanud, rafineeritult piinanud ja jalutab õige mehena edasi. Pooled mehed vaatavad iga nädal pornot – ütleb uuring, suur osa elab oma sekselu Iha.ee-s. Mangil muuseas ei ole arvutit.

Kõik need psühhoterroristid ja virtuaalkiimlejad saavad nüüd üleolekut näidata, ilkuda ja mõnitada – aga nemad ise on süütud puha…

Mul on valus ja häbi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee