Nädala TOP

TOP 5 | Tähetarga tõehetk (5)

Elis Kusma, toimetaja, 11. mai 2018, 17:51
 Jörgen Norkroos
Tähetark Igor Mang tõestas järjekordselt, et väidetavalt valgustatud tegelased kipuvad olema pimedad iseenda tegevuse eetilisuse suhtes. Nii ei suutnud naistele ligi tikkunud Mang vääritutele tegudele mingeid tagajärgi ette näha isegi siis, kui ennustas oma tähtkujule kevadeks raskusi. Isetäituvaks ennustuseks on Mangile osutumas seegi, et edaspidi tuleb teostada end mõnes muus sfääris – Maaleht loobub astroloogi teenetest ja Mangi juhtumist võib saada pretsedent piiritlemaks, mis üldse on seksuaalne ahistamine.

Midagi laenatut, midagi uut

Samal teemal

Eesti 200 pole ametlikult veel erakondki, kuid püsib meediaruumis sama kindlalt nagu mõni vana tegija. Viimati seoses kultuuritegelaste pöördumisega, et poliitikahuvilised on kaaperdanud nende nime. Juriidiliselt on kõik korrektne – eri valdkondades tegutsevad organisatsioonid võivad kanda sama nime. Iseasi, kuidas selline „laen“ innovatsiooni ja uusi lahendusi lubanud erakonnaalge kuvandiga kokku sobib.

Miks nad nälgivad?

Sotsiaalkaitseministri Kaia Iva sõnum, et inimesed ei peaks vaikides virelema, vaid vallalt abi küsima, kui lähedase hoolekande eest tasumine käib üle jõu, on igati õige mõte. Teisalt teame, et olukord, kus ühe pereliikme hooldusvajadus määrab teise(d) kindlasse vaesusesse, pole tekkinud niisama – küllap on abi küsitud ennegi, ent hädasolijad sama kiiresti teiste sugulaste ukse taha saadetud.

Volikogu uus kvaliteet

Märgatavalt parem kvaliteet, mida nn kahe tooli seaduse vastuvõtmisega kohalike omavalitsuste volikogude töös lubati, vähemalt Tallinna linnavolikogus välja ei paista. Ilmekaim näide on Deniss Boroditši kiire siirdumine kolmekuulisele puhkusele kohe, kui Taavi Aasa kunagine kaasvõitleja teatas, et tema linnapea umbusaldamise poolt hääletada ei saa. Kõnekas seegi, et (ajutised) asendusliikmed moodustavad juba kümnendiku kogu koosseisust.

Vastulöök Simsonile

Hoolimata majandusministri määrusest, mis olevat ühistranspordikeskustele jätnud erakordse otsustusvabaduse, ei näita rahulolematus raugemise märke: nüüd sooviti piletitasuta bussisõidu edasilükkamist kolme kuu võrra. Vaevalt on asi vaid kiusus, kui keskused veel tänagi ütlevad, et neil polevat isegi andmeid, kes, kus ja mis vahendiga priisõitu vajaks.

5 KOMMENTAARI

u
uskuge mind 12. mai 2018, 20:35
see asi vaibub sama äkki nagu tõusis. ja keegi ei räägi sellest jamast varsti. ajakirjandus suutis paari päevaga rahva selle teemaga ära tüüdata. enamus oksendab praegu juba selle teema peale. ei ava neid lugusid ja neid ei huvita.
ja mina ütlen, et mind lausa ahisab see teema.
a
astroloogial 12. mai 2018, 09:52
on ikka oma tõde ja see peab paika, näiteks kõik kaksikud nagu Igor Mang ja see tädi , kes käis Igor Mangi juures olid kaksikud, see tähendab,et neil inimestel on oma kaks poolt.Üldiselt kahepalgelised...See peab küll paika,kes on iseloomult, kaksik, kaljukits või mõni muu tähtkuju.
Loe kõiki (5)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee