Eesti uudised

Linnavalitsus ei kavatse otsust muuta

Tartu Tamme kooli lapsevanemad ei taha lapsi õhtusesse vahetusse õppima (30)

Asso Ladva, 11. mai 2018 16:20
PLAKATID, ÕHUPALLID JA PAHANE JUTT: Tartu Tamme kooli lapsevanemad näitasid linnapeale, mida nad linnajuhtide otsusest arvavad.Foto: Reigo Teervalt

„Linnajuhtide mõttemaailma lihtsalt ei mahu selline asi, et keegi võib õhtuse vahetuse vastu olla,“ kurjustavad Tartu Tamme kooli lapsevanemad, kelle sel sügisel esimesse klassi minevad lapsed peavad õppetööd alustama õhtuses vahetuses, mida Tamme koolis pole nähtud aastaid.

Reedel koguneb paarkümmend ärritunud lapsevanemat koos Tamme kooli hoolekogu liikmetega Raekoja platsile, et nõuda raelt kooli ruumiprobleemi kiiremas korras lahendamist, et vältida õhtust vahetust. Hoolekogu ja lapsevanemad pakkusid välja, et kujunenud olukorras on selleks kõige lihtsam ja valutum variant moodulklasside rentimine – esialgsete arvutuste kohaselt läheks linnale maksma umbes 6000 eurot kuus. Linnajuhid otsustasid, et mooduleid ei rendita ning kool peab hakkama tööle kahes vahetuses. See ajaski koolirahva harja punaseks.

Lapsevanemad on parasjagu ärritatud ning nendega kohtuma tulnud linnapea Urmas Klaas ja abilinnapea Madis Lepajõe vastused ärritavad meeleavaldajaid veel rohkem. Pärast emotsionaalseid hüüdeid nagu „Jutt käib minu lapsest!“ ja „Kelle huve te kaitsete!“ teeb linnapea ettepaneku, et hoolekogu liikmed võiksid tulla raekotta asjast rahulikumalt rääkima.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.02.2018
Pahandus lifti pärast: Tartu Tamme kool on Tartu rae peale tige

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee