eurovision
3
fotot
Olavi Pihlamägi (Martin Ahven)

„Kuuendana finaalis esineda ei ole väga soodne, sest meie ees on Austria poiss, kes on hästi suur lemmik, ja meie järel teine, Norra poiss,” ütleb Olavi Pihlamägi, et ei ole Eurovisioni lõppvõistluse esitusjärjekorraga rahul.

„Midagi katastroofilist ka ei ole, aga võib-olla oleks midagi muud parem olnud. Tegelikult on laulud järjestatud ikkagi meeleolude järgi, et liiga palju halamist ja tümpsu üksteise järel ei oleks,” sõnab Pihlamägi.

Olavile ei meeldi, et Küpros on paigutatud parimale, eelviimasele kohale, mis on läbi aegade kõige rohkem võite toonud. „Küprosele mängitakse selle paigutusega juba võit kätte,” on mees kindel.

(Vida Press)

„Meil ei ole midagi halvasti, ei ole mõtet arvata, et kõik sõltub esinemisjärjekorrast. Kõige tähtsam on, et Elina esineks hästi ja ongi kõik. Minu arvates on juba finaalis olemine suur võit. Kui oleme esikümnes, on see veel suurem võit. Esialgu jääme nende unistuste juurde, ärme hakka varjudest üle hüppama. Ootame homse õhtuni, näeme ning elame rõõmsalt ja õnnelikult edasi.”

Elina Nechayeva (Keit Paju)

Jaga artiklit

24 kommentaari

O
ohoo  /   10:30, 12. mai 2018
Peaasi, et see pekine broiler ei võidaks, ükskõik millise teise võitjaga jään rahule!
M
Ma ütlesin kohe  /   18:06, 11. mai 2018
et roppkallis kleit ei aita kedagi

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis