eurovision
3
fotot

Eurovisioni teine poolfinaal tõi vähemalt ühe riigi jaoks kaasa täieliku hävingu. Venemaa jäi finaalist välja ja nende jaoks on tegu esimese korraga ajaloos, kui selline asi juhtub. Venemaa delegatsioonijuht Juri Aksjuta ütleb, et see on tema läbikukkumine produtsendina, vahendab Eurovoix.

Juri Aksjuta (Tass/Scanpix)

Venemaa esindaja Julia Samoilova esitas Eurovisionil loo "I Won't Break". Venemaale tegelikult edasipääsu ei ennustatud, sest Portugalis tehtud proovide järel juhiti tähelepanu asjaolule, et naine ei ole vokaalselt just eriti võimekas. 

(Tass/Scanpix)

Juri Aksjuta andis pärast poolfinaali intervjuu, kus ütles: "Mul on Juliast väga kahju ja kardan, et edasine ei saa tema jaoks lihtne olema. Kui teiega rääkimise lõpetan, püüan ta maha rahustada. Ütlen, et ta ei pea end millegi pärast süüdi tundma ja ta tegi kõik, mis tema võimuses."

(Tass/Vida Press)

Aksjuta ütles, et osa süüst, et Venemaa edasi ei pääsenud, lasub kindlasti temal. Aksjuta on loo produtsent, tema valis laulukirjutajad ja heliloojad ning seisis lavasõu eest. 

Intervjuu lõpus ütles mees, et igaüks võib tänavu võistluse võita. "Tänavune võistlus on muusikalise materjali osas päris tugev ning võistlejad on enam kui tugevad." 

Jaga artiklit

13 kommentaari

A
Astra  /   16:16, 12. mai 2018
Kogu see kaks aastat kestnud stoori on elav näide Vene režiimi ebainimlikkusest. Alatud võimumängud õnnetu inimese arvel.
O
ooo  /   10:34, 12. mai 2018
Kogu see kompott oli nõrk ja hale, alates laulda mitteoskavast "lauljast" ja lõpetades haleda katsega EEsti esitust kopeerida. Paras neile!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis