Eesti uudised

Mida arvavad Igor Mangi ahistamissüüdistusest teised gurud ja psühholoogid?

Maag Hannes Vanaküla: „Mang ei käitunud küll viisakalt, aga ärme teda selle eest risti lööme!“ (129)

LISA KOMMENTAAR

pluuto 14. mai 2018 18:26
olete koos ahistamas käinud?
kui tahad saada miljonäriks 11. mai 2018 20:12
Moor 14. mai 2018 12:51
Ausalt öeldes ei saa aru mille pärast need naised vinguvad. Kus see ahistamine siin on? Ahistamine on see kui keegi kasutab oma ameti/jõupositsiooni ja sunnib ülemusena/füüsilise jõuga naistele peale seksuaalseid tegevusi mida viimased ei soovi. Antud juhul ei ole see vene vanamees kellegi ülemus ega ole ta ka vägivaldne. Need naised ise kipuvad ta juurde ja maksavad veel raha selle eest. Kui ise ronid himura vanamehe juurde ja pärast vingud, et vot katsus tissi, siis oled lihtsalt peast uhhuu! Või on asi hoopis selles, et vähe katsus ja selle raha eest oleks kliendid rohkem "teenust" tahtnud???
nõrgamõistuslikule lehelugejale selgituseks 11. mai 2018 18:06
kui keegi nimetab ennast maagiks, siis on ainult 2 võimalust, kas tegemist on petise või poolearulisega.
Jämejala puhke kuurort aga ainult rikastele. 11. mai 2018 16:40
Kas te arstliku abi olete otsinud?On olemas Psühhiaatreid,haiglaid,ravimeid ja tänapäeval on meditsiin juba päris hästi arenenud!Mujal maailmas selliseid ajupeetusega inimesi pole.
rätiga raadio 11. mai 2018 15:32
Hannes vähemalt ei käperdanud. Tema seksis naisjüngritega nende puhastamiseks. Ei mingeid ahistamissüüdistusi :) See, et need naised kah pääst ullikesed olid ja uskusid, et nüüd ongi kohe puhtad ja valgustusnud... Loll saab ka kerkun peksa... Vähemalt said nad targemaks ja ei usu enam hullu mehe juttu ;) ja Mangi käte alla need lambuksed küll ei kippund.
11. mai 2018 22:36
Äkki need naised ise ka tahtsid seksi.
Hannes 11. mai 2018 14:03
Äriidee on muidugi fantastiline-ajad tüdrukutele kätt püksi ja sulle makstakse selle eest roppu raha--äkki oleks siin hoopis teema maksuametile--vaevalt riik selliselt tegevuselt oma kopika saab....
Isiklik horoskoop 11. mai 2018 13:55
Ei teadnudki et sellise nimetuse all seksiteenust pakutakse ja peab veel selle eest peale maksma.Kui sealt tulema saad siis oled veel ise syydi et sinna laksid.Hea et on olemas televisoon ja ajalehed mis valgustavad.
Iff 11. mai 2018 13:32
No see vanaküla on samasugune noorte tüdrukute ahistaja. Sellepärst ju teadagi, et kaitseb Mangu!

Vana Ahv 11. mai 2018 13:16
Tsakrate avamine-see on sündsal moel naisele mõnu tekitamine.Ju siis vanames ei suutnud kedagi ära rahuldada ja too kaebama läks.
maamees 11. mai 2018 13:12
Mis ometi lahti on,et iga kolmas on juba selgeltnägija või maag.Neid tekib juba niipalju kui seeni sügisel metsas.
just 11. mai 2018 13:36
ja iga esimene lausa arvamusliider või minister. Pappi rullitakse lausa megalt. Peaminister tõstis riigiasutuste juhtide palkasid 500-1000 euri võrra kuus (?)
Samas laulavad võimulinnud kui ühest suust, et kodaniku palga kehtestamiseks lihtsalt raha POLE !
Mer 11. mai 2018 12:32
Kell 7.58 kommentaaris ( 11.mai ) on Peeter Võsa saade Ants Grossist, kes ise peab ennast targaks meheks, kasutab lihtsameelseid ära. Vaadake seda saatelõiku ja otsustage, kes on kangem tegija : kas Gross või Mang ??
Ennustus 11. mai 2018 11:43
Vanaküla on väitnud, et nemad väljaspool oma nn ringkonda ei seksi. Nüüd jääb oodata, kuni mõni Vanaküla sektiga lõpparve teinu paljastab, mis seal huvitavat nägi ja koges.
nujah 11. mai 2018 11:35
Eks uhhuutajad kaitsevad ikka 11.
Jutt on neil väga segane, aga see ei keela ju raha küsimast, kui keegi on nõus maksma.
Naistel on ju ikka seesama häda - krooniline lingamipuudus- see pole ajaloos kunagi muutunud.
Imestama ajab siin ainult see, et oma hädadele selliseid lahendusi otsitakse?
Optimistina olen veendunud, et endiselt leidub mehi, kes ei aja totaalset segast suust välja ja näevad isegi enam-vähem normaalsed välja.
matsu 11. mai 2018 11:18
Soolapuhujad tegelikult tuleks kõik vastutusele võtta, sest see laus mull, mida nad välja ajavad, inimestelt raha välja petmiseks, on tegelikult kuritegelik.
mustlaspatrull 11. mai 2018 11:35
sisuliselt on kõikjal me ümber kuritegevus...
armastatud maagid-poliitika-julgeolek ,kelle aura loob meedia ja kaitseb üle aia -püksironimist.
kuidas nii 11. mai 2018 16:05
Igor Mang ennustab nii kuidas ise tahab, ja kui tal on isiklik elu, siis kätt ette ei pnda
memm 11. mai 2018 11:11
Olen küll naine,aga minu arust on naised natuke arust ära läinud.Iga asja peale ei pea kohe kaebama ja osa asju saab kohe kohapeal selgeks teha,et nii ei sobi.Mees-massöörid peavad vist naiste masseerimise ära lõpetama või peavad eelnevalt pika kirja tegema kus puutuda tohib ja kus mitte.See muutub juba naeruväärseks.Ja kui on tegelik ahistamine,siis keegi varsti ei pööra isegi tähelepanu enam sellele.Naised tulge mõistusele.
selgitame siis 11. mai 2018 15:12
Kui lähed massööri juurde, siis arvestad, et ta katsub sind. Kui peaks minema piirkondadesse, kuhu asja ei tohiks olla, on asi probleemne.
Mangi juurde mindi tegema tähekaarte. Astroloogia. See ei tohiks sisaldada üldse füüsilisi puudutusi. Stsenaarium nägi küll ette ka lukustatud ust. No on mees endale sellise müstilise "aura" ümber tekitanud ja inimesed, kes tema juurde lähevad on vastuvõtlikumad esoteerikale. Onu ütleb, et inimesel on pinged elus. Tähed näitavad. Kellel poleks pingeid? Onu ütleb, et teab häid võtteid, kuidas neist lahti saada. Käsib silmad kinni panna. No nii algavad ka mitmed hingamis- ja lõdvestumisharjutused, eksole...
Miks siis naised edasi lubavad nilbeks minna?
- ehmatus ja segadus. See pole ju kuidagi oodatud ja loogiline. Ei oska kohe reageerida.
- viisakas inimene püüab enne viisakalt märku anda, et talle ei sobi niimoodi. Reeglina need nilbikute puhul ei tööta. Liiati ei ole see krabamine ju kohe, vaid algul uinutatakse valvsus muu jutuga, mis isegi tundub ehk loogiline.
- lähtuvalt sellest, et üks on kuulus ja teada tegelane, siis antakse talle omamoodi usalduskrediit - pole ju võimalik, kõik teaks jne. Pealtnäha lugupeetud inimene ju. Raske uskuda, et ta nii võib käituda - see ehmatab ja halvab.
- miks siis ära ei läinud? Lukus uks oli osa sellest. Ja kui ka inimene lahkub pärast seda, kui keegi on teda juba sobimatult rünnanud, on tegu ju tehtud. Äkki läkski esimesel võimalusel minema, aga ega see tehtud nilbusi või öeldud sõnu ära ei nulli.
- miks ei löönud? Hoolimata teoreerilisest mõttest, ei suuda suur osa inimesi reaalselt teist inimest lüüa niimoodi, et sellest kasu oleks. Kui esimese hoobiga piisavat kahjut ei tekita, võid olla hoopis ründaja suurenenud vägivalla ohver. Paralleel: kui kaks inimest on vastamisi tulirelvadega, siis peadki otsustavalt vastase kahjutuks tegema. Kui ei tee, on võimalus, et rünnatakse sind - üldse mitte õnneliku lõpuga.
- miks siis maksid talle? Tundus õigem ehk enda poolt õigesti käituda või tekkis tunne, et lõpetaks selle teema täiesti ära, läheks ja püüaks unustada.
- miks nüüd siis välja tulla? Igaüks käis ju üksi ja arvas, et äkki on temas viga. Äkki sai tema üksi kannatada. Kes üksikut usuks, kui 100 ütleb, et pole iial sellist asja olnud ja tore mees; oma ala proff ka. (Võrdluseks psühhiaater, kellest hiljuti juttu oli meedias)
Lisaks - viidatud on ka sellele, et mängiti nende alateadvusega. Tõenäoliselt on härrale teada võtted, kuidas saab inimesi oma tahtmist panna tegema. Alateadvusega mängimine on eriti alatu. See võrreldav olukorraga, kus kirurg käituks sobimatult narkoosis inimesega.
Kui tekib hirmus tahtmine süüdistada inimesi, kes pahaaimamatult ohvriks langesid, siis mõelge niipidi, et pole olemas käitumisviise, mis täiesti välistaks pahatahtlike ohvriks langemise. Mõelge nii, et aga kui see oleks olnud teie oma pereliige. Teie oma ema, tütar, õde. See, et loodus on neile tissid kasvatanud, ei ole provokatsiooniks meestele. Ja enne neid ei puudu ega kommenteeri, kui sellega tõesti nõus on oldud.
väga õige 11. mai 2018 16:09
olen sellega tõesti nõus, sest tegelegem oma tegegemistega ja nii edasi..
tõdemus 11. mai 2018 10:47
Vabandust.Viimast lauset lugeda... mis ei ole soodne süüdistajatele

tõdemus 11. mai 2018 10:44
Need tsakrad eksisteerivad.Kui abi vajanu avastab ,et on mindud üle lubatavuse piiri,siis tuleb sellest märku anda et mulle see ei sobi.Kas on ühtegi fakti, et Mang jätkas peale väidetavat hoiatust-seda ei ole.Praegu on sõna sõna vastu olukord, mis juriidiliselt ei ole soodne süüdistatavatele
Juku 11. mai 2018 10:37
Eesti naised on nii haiged - tervishoiuminister peab tagasi astuma
Elagu reformid 11. mai 2018 10:59
Ega vähe aega tegutsenud minister ei ole süüdi, et riik on varasemalt vaeseks muudetud.
mhm 11. mai 2018 11:23
noor 11. mai 2018 10:16
noorema Mangi selline tshakrate avamine oli paljudele naistele vastuvõetav, aga avaja jäi lihtsalt liiga vanaks ja sellest ka probleemid. Astroloogiaga ei ole sellel tegevusel aga mitte kunagi mingit rohkemat seost olnud, kui et astroloogia aitas Mangil naistele lähemale või täpsemalt püksi jõuda.
Hannes 11. mai 2018 10:15
Milles Mang süüdi on?Mihuke normaalne inimene läheb soolapuhuja juurde "tsakraid" avama?Ilmselt ta ei teagi,misasjad need niisugused on.Mang lihtsalt püüab kõigest hingest ning saab kõrvalt ise kah rahulduse...
Voll 11. mai 2018 10:01
Karjaloomad.Ärge pekske inimest.Kui suuremat karistust saab olla.Kõik mis üleliia,tuleb teile endile tagasi.Mõtlesin asja niipidi.Kui mingi vanamoor mulle kätt püksi ajaks.oleneb.aga meediasse ma ei läheks.ma ei taha olla see ristilööja.kui enda hing on puhas.palun väga.aga sellised kes abi otsivad ei ela ise tões.pole võimalikki.kuidas saab patune inimene teist patust tõemeeli hukka mõista?
ew4 11. mai 2018 10:54
Sellel p[hinebki selliste inimeste julktumus, et keegi ei julge r''kima minna ja teised parastavad. TEiesugused hoiavadki sellist kultuuri [leval, kus s[[di oh ohver, mitte nilbe pervert.
mell32 11. mai 2018 09:55
pole hullu.nu jh eks ikka juhtub selliseid kabistamisi ,eriti maagide seas?
lihtsalt jube.
vähemalt 11. mai 2018 09:36
Vähemalt selles on Vanakülal õigus, et astroloog ei ole tervendaja. Kes vähegi asjaga kursis, peaks teadma, et horoskoobi koostamine ja tšakrate avamine on kaks täiesti erinevat teemat. Autoremontijalt te ei hakka ju balletietendust tellima.Ja kas keegi on kuulnud, et keegi peale Mangi tšakrasid kätega avaks? Mang võiks selle peale lausa patendi võtta...
keskaegne euroopa 11. mai 2018 09:55
valitses vaimupimedus ja seaduslik inkvisitsioon.
Bla 11. mai 2018 14:09
Mind huvitab, kuidas teha kindlaks kas tšakrad avanesid või mitte. Kas on mingi ekspertkomisjon olemas vms?
no jah 11. mai 2018 09:34
Kas te kulla vingujad naised arvate, et tsakrate avamise jama käib ainult silma vaatamisega
Ehk ei teinudki see Mang midagi valesti. Mingi tšakra pidigi ju asuma intiimpiirkonna lähedal.
kuule 11. mai 2018 11:04
Seda mida tegi Mang on naiste seksuaalenergia virutamine. Almar Jansu kunagi vähemalt AUSALt nimetas ja kutsus emaka massaazile ja naised ei läinud tema juurde horoskoopi tellima. Tsakraid võib korrastada helistades tiibeti kellasid erinevate tsakrate kohal neid puudutamata ja toimib väga hästi

Voll 11. mai 2018 09:31
Et.kohe kividega surnuks.Huvitav,et keegi pidi sealt abi ka saama.Miks need midagi ei räägi?Kui oleks lihtsalt kapipervar siis poleks nii kaua mees tegutseda saanud.Nüüd on massihullus lahti
M-hullus tõepoolest 11. mai 2018 09:40
Kalevi järglased on väga mõjutatavad karjaisendid.
Nii nagu peameedia ette dikteerib, nii ka kohe arvatakse ja kooris tänitatakse.
asd 11. mai 2018 10:57
Mis peameedia? Inimesed ei julenud oma kogemusest raakida, selleparast, mida teised hakkavad etteheitma. See on h'bi, hirm, tylgastus, shokk. Nad ei taha seda jama yle elada ja taluda m][nitamist. Kui empaatiav]imetu peab olema, et seda mitte moista?
Olulisem 11. mai 2018 11:01
Kas habemik on kedagi ära vägistanud?
Pakkuge lahendusi 11. mai 2018 09:30
Kuidas selliseid juhtumeid edaspidi ära hoida, kas tahtmist leidub? Või kaovad vastasel juhul teemad millest kirjutada?
qr 11. mai 2018 09:15
Huvitav, kas need kannatanud oma elukaaslasega ka nõnda tõrksad on, et igasugu lähenemine on ahistamine?
Seletaks ilmselt ära, et mille pärast "maagilist abi" otsitakse - äkki vajatakse arusaamist, et ei tahetagi veel kooselus olla?
asi muutub juba kurjaks 11. mai 2018 09:31
Andres Taim tund aega tagasi
Imestan, et miks günekolooge ei ole selle #metoo lööktöö raames veel ette võetud.
Poolt või vastu? 11. mai 2018 08:56
Asi pole ju üldse selles. Süüdlaste otsimine ei paranda ebakohti. Kasvatage/toetage lapsed enesekindlamateks, et nad enda eest julgeksid seista. Enesekindlust on vaja kogu oma elu elamiseks, teiste nõu on kõigele lisaks ka liialt kallis.
Uus trend 11. mai 2018 08:53
Tänapäeval imetakse igast artiklist ja inimesest välja ahistamist. Et oleks millest kirjutada ja kohtutel lihtsat lobi.
vanamees 11. mai 2018 08:45
Ega loodus tühja kohta salli. Küll tuleb uusi tegijaid. Puuõõnsusi Eestis jätkub ja nagu näha on tšakrad kinni vähremalt 90 % Eesti naistel. Need kõik vajavad kiiremas korras avamist. Korraliku avamise puhul ei lähe ka keegi "Pealtnägijale" kaebama.
penskar 11. mai 2018 09:33
seks tuleb viia massidesse, küll siis ka tšakrad avanevad !
Taibud 11. mai 2018 08:43
Kõik maagid saatana käsilased.
Kratt 11. mai 2018 08:43
Pole see Ants Gross mingi ravitseja kui ta ei tea , et igal inimesel on tsakrad olemas. Järjekordne aferist ja mõttetu tegija. Hea on see, et need nn. ravitsejad avalikult ämbrisse astuvad.

aus vastus 11. mai 2018 08:41
Eestis lüüakse kõik risti, pärast lintšitakse anonüümselt meedias ja raputatakse haavale soola. Eesti elu meedias - oma viha ja ängistus elatakse kaasmaalasepeal välja. nagu marutõbised hüäänid, leiaks aga uue ohvri, kellele hambad sisse lüüa.
Ohtu 11. mai 2018 08:29
Ta otsis puuõõnsusest, kuidas ise teenust pakkuda.
oh neid naisi 11. mai 2018 08:13
Korralikud naised ei roni üksinda võõra mehe tuppa ega puuõõnde. Horoskoopi tellida saab ka teisiti. No mida vanamees siis tegema pidi, kui beibed talle ise sülle tulevad? Mida see naine sealt puuõõnest siis otsis, kui juba silmaga näha, et seal teise inimesega ainult kõhud vastamisi seisma mahub?
Ikka naisel pisuke lootus millelegi, mis kõdi teeks.
babuška 11. mai 2018 10:55
Ja sellele vanamehele on kõik lubatud?
mustlased 11. mai 2018 08:12
avavad samamoodi tzakrasid ja kui raha ei maksa,siis ähvardavad needusega...
peale kabistamist rahaküsimine on sama asi.
saurus 11. mai 2018 08:10
Oh neid kelme! Mõni aeg tagasi ravis "parateaduste professor" Luhaäär neidusid koos "luuletamisega". Patsiente jätkus
kui ükski 11. mai 2018 08:18
kabistatu oleks Mangil kõrvad tuliseks teinud ja tema käest ahistamise eest 70 euri sisse kasseerinud oleksin meie naissoo üle uhke. Aga lasta end alandada ja siis raha ka veel maksta ning nüüd haliseda? Ma ei saa aru kui naiivselt loll võib olla? Vanaküla pidagu hinge kinni, et teda risti lööma ei tulda, tigedad naised kambas on hirmus nähtus.
hei 11. mai 2018 08:19
kaua te modereerite. Ühtegi roppust ma ei kirjutanud ju?
heihei 11. mai 2018 08:29
Roppustega läheb kähku, arutleva teksti läbilugemise ja sellest arusaamisega läheb neil tavaliselt palju aega.
jah 11. mai 2018 09:01
Sain ka teismelisena selle "auväärse" üritamise osaliseks... Õnneks suutsin endale kindlaks jääda ja lihtsalt vastik ilane mälestus on sellest, ei enamat.
mõtlik 11. mai 2018 09:39
täna vastik ja ilane , homme unistus millegist heast.
Lp Õhtuleht 11. mai 2018 08:09
Tahaks ikka oma kommentaari avalikkusele näidata,ehk võtab nii mõnigi õppust!
11. mai 2018 08:05
ja tuli ära. täna taas ainult mangist. veab pühapäevani välja. siis pühapäeval saab eurovisiooniga alustada. ja sellest trallist jätkub pooleteist nädalaks. siis on ilmselt mingi uus kuum teema.
Maag Lihakarn 11. mai 2018 08:04
See habemega pilastaja vajaks veidi zootehnilist kohitsust.

"Ravitsejad", 11. mai 2018 08:00
tuleb kõik kohtu alla anda...muidu-leivasööjad õnnetute petjad! Kui arstiabi,oleks inimestele kättesaadav,ei saaks sellised sullerid tegutseda. Hea vähemalt,et kanal 12 enam šarlatanidel tegutseda ei lase. Eriti jaburad,on Ervin,oma emaga ennustamas...kusjuures ,võin avalikustada Ervini kirja,kus ta 50.- eurot küsib, Indiasse sõiduks,et sealt kotike liiva ja punast määret tuua. Siis lõuna-Eesti ja Põhja -Eesti nõiad...vehivad kätega ja diagnoosimise lõpp....nõidus likvideerib! Need "ravitsejad",on kõrgemal tasemel väljaõppinud psühholoogid,kes teie kaebuse järgi,oskavad teile,teid imestama pannes, diagnoosi panna. Kus on nüüd Maksuamet? Kas on ülevaade nende 50.-ste ja veel suuremate summade väljapetmistest ja,kui palju makstakse selle pealt makse riigile?
11. mai 2018 07:58
Vanatola mures, mis veel tema kohta võib välja tulla!
sergei 11. mai 2018 07:53
Kas Mang meestel ka tšakraid avab, olen väga huvitatud.
hannesel õigus 11. mai 2018 07:50
kooripoiste tzakrad avatakse samamoodi...
ristilöömine on ilmselgelt liiast.
jutud liiguvad ka juba pikki aastaid 11. mai 2018 12:35
Tuntud koorijuht Pérvo-Hirvo pidavat sellega tegelema.
angloameerika 11. mai 2018 07:49
väärtused on meieni jõudnud. Maksad ise 70 euri ja siis süüdistad ahistamiseses! Kõik teadsid ja ikka läksid ja maksid? Muidugi on Mang ka paras päralõug: "pakuti kortereid". Paras, et valiti esimesks "näidispoomise" objektiks! Huvitav oleks teada, ega niidid mingite riigi poolt rahastatava ühinguni vii?
ekstaole 11. mai 2018 07:45
Miks te eeldate, tšakrad on olemas, need võivad kinni olla ja neid saab avada? Ja miks te soovite uskuda, et kui nn ravija usub, et just niiviisi - katsudes - jõuab eesmärgini, tšakra avanemiseni, et siis nn ravitseja tegevuse näol on tegemist hoopis seksuaalse ahistamisega? Kas te selle peale ei tule, et see nn ravitseja võis tõemeeli uskuda, et nii see asi käima peakski. Miks te kardate just seda viimatimainitut tema käest küsida, miks te ei julge õigeid ja asjakohaseid küsimusi küsida, kas kardate küsida sellepärast, et vastuse korral võiks süüdistus kokku vajuda kui katki läinud õhupall? Ilmne on, et te kardate just seda viimast! Te pole ausad!
11. mai 2018 08:48
Olen ise naine 11. mai 2018 07:44
aga äkki Mang nägi, et naised just vajavad kabistamist,et neil oligi kepi puudus ja püüdis neid aidata.
Hannes Vanaküla kena mees,et kaitseb Mangi. Mang ajagu habe maha ja oleks kena mees.
tegija 11. mai 2018 08:31
Ma aitan ka kümneid naisi ja siis
Visa hing 11. mai 2018 11:17
Huvitav jah ,kuidas oleks tema ilma habemeta.... Ehk siis põgeneb ,,vaba,, laps seitsme tuule poole....
11. mai 2018 23:36
Sa oled naissoo häbiplekk.

yyy 11. mai 2018 07:43
Eks muidugi, kui juba käperdamine tõi kriminaalasja, loomulikult Hannes Vanaküla kardab, mida võib tuua veel see, et ta naisi seksiga ravib
dr. Mõngel 11. mai 2018 07:40
Kõik asjatundjad näikse kivide alt välja roninud olevat. Siit saab, tulge avalikku hukkamist kaema ja elage kaasa. Mangi lööme risti aga igaühel võib olla oma kõvahäälselt väljendatud arvamus antud küsimusel. Viimati viidi keskajal avalikke hukamisi läbi. Kas Mangi ennustus on täitunud ja alustame ajalukku kukumist avalike hukkamistega. Taandareng on märgatav. Mangil on õigus.
maagid gurud soolapuhujad ja muud mustlased. 11. mai 2018 07:34
q 11. mai 2018 07:29
miks te, süüdistajad, ei oleks võinud minna süüdistava juurde ja öelda talle nelja silma all (või teinud etteheiteid kohe, kui teie jaoks ebameeldiv tegevus aset leidis), miks te selle asemel anonüümselt ässitate avalikkuses pesitseva kurjust süüdistatava kallale? kas teil on tegelik arusaam sellest, millised on teie tegevuse tagajärjed süüdistatava jaoks, on need proportsionaalsed teie tegeliku süüdistuse sisu ja juhtunuga?
me to 11. mai 2018 07:27
sahistamine , keegi ei öelnud EI aga nüüd sahistamine
q 11. mai 2018 07:22
See, mida te (ajakirjanikud) süüdistatavale teete, ei ole proportsionaalne sellega, milles te teda süüdistate.
irritant 11. mai 2018 07:20
miks katsumine ei meeldinud, kas see rikkus lihtsalt katsutava eneseväärikust või tekitas lisaks ka veel hirmu kohe-kohe toimuva suguühte ees? kas katsuja eesmärgiks oli suguühe?
vanaküla 11. mai 2018 07:19
on igor smirnovi õpilane?..
või vastupidi?

imelik lugu: 11. mai 2018 07:16
kui ühele oli katsumine ravi sooviva ravimine, siis sellele, kes ravi soovis, oli katsumise abil ravimine hoopis käperdamine.
11. mai 2018 07:41
Sass oleks selle peale öelnud, et erinevad haiged vajavadki erinevat lähenemist. Sellegi poolest, ma ei usu, et kampaania korras meedias süüdistuste võimendamine asjakohane oleks, selleks on politsei ja politsei peaks tegelema nende asjadega ka ilma meediakärata.
mine metsa 11. mai 2018 11:11
oma Vigala Sassiga. See veel hullem naiste alavääristaja oma ropu suuga ja käsikiimlusega kelkija
imelik lugu 11. mai 2018 07:58
tegelikult ei ole selliste asjade jaoks mitte politsei vaid võlaõigusseadus, mis lubab mitteasjakohase või ebakvalitseetse teenuse eest makstud raha (osaliselt või täies ulatuses) tagasi küsida. Kui teenuse eest oleks hakatud raha tagasi küsima, kas siis pettuse või teenuse ebakvaliteetsuse või mitteasjakohasuse ettekäändel, siis oleks teenuse osutaja ka ise aru saanud, et ta peab lõpetama või ta oleks muutnud oma teenuse läbipaistavamaks ja asjakohasemaks.
paras raha raiskajale 11. mai 2018 08:32
ise ju ronis sinna pepukatsumisele
hannes vanatola 11. mai 2018 07:16
Avan chakrad naistel kiirustage seltsimehed unetud
No Pasaran 11. mai 2018 07:15
Eila õhtal oli Mangi puu juures järjekord naestest , kes olid rohmaka ootel. Huvitav...
ära lora 11. mai 2018 09:45
selleks , et sinna püüõõnde ronida, peab korralik akrobaat olema. Tavaline inimene sinna juba ilma redelita sisse ei lähe.
Kuidas need incognitod sinna küll sisse lendasid on mõistatus. Aga ega ilmaasjata öelda, et ihal olevat tiivad,.
Vana küla 11. mai 2018 07:13
Ravitsetav peab olema noor naisterahvas-muu pole oluline
ÕL on Mangi poolt . 11. mai 2018 07:09
kuna ei lasknud negatiivset märkust Mangile panna ja läks kommimisele.
sellised tulebki risti lüüa 11. mai 2018 07:09
ja veel mitukorda järjest.
lollikari 11. mai 2018 07:03
Umbest paras napakatele!
Kai 11. mai 2018 06:42
Kabistamise eest makstakse raha, tema aga võtab raha. Pealegi pole ta vana mees, vaadake sünniaastat!
11. mai 2018 06:53
naised annavad, tema ainult võtab vastu.

11. mai 2018 06:39
Kas keegi sunnib neid naisi Mangi ja Hannese juurde minema? Jutud on juba ju kümneid aastaid levinud. Nad lähevad sinna teadlikult. Milleks siis hädaldada?
eee 11. mai 2018 06:38
Las Hannes pajatab hoopis sellest, kuidas ta ise alaealistele kärbseid pähe ajas ja neid seksutades "puhastas" ja pärast käis politseis asja selgitamas !
anne 11. mai 2018 06:31
Ka Hannesel pole südametunnistus puhas. Kaitseb sellepärast,et kardab ka enda kohta kaebusi.
11. mai 2018 06:49
Hannes on kuuldavasti samuti rumalate naiste "ravija".
aus Viinanina 11. mai 2018 06:21
Mul on samuti võim inimeste üle aga ma ei kasuta seda juba aastakümneid ke-pi ega raha saamiseks. Noore ja lol-lina juhtus. Kui veel ei tundnud oma jõudu ja võimu. Ma saadan lihtsalt headust kedagi isegi nägemata, rääkimata puudutusest.
Päikest kõigile, kes hetkel seda lugesid.
-elan Tais.-
e-maalt 11. mai 2018 06:21
aga Oviir ja Mikko. oleks molli ka veel saanud ei oleks ka häda. aga palgalõhe vot see on kurjast.
Naised jaid pahaseks eriti rasedad mang ei suuda enam tsakrasi avada 11. mai 2018 06:09
Huu 11. mai 2018 06:48
tsakrasi... 3 klassi külakooli
to: Huu 11. mai 2018 07:09
ka kõige "kõrgemal" asuvad inimesed ei oska enam ammu rääkida: autosi, naisisi, majasi, viite, kuute...Kohutav!
11. mai 2018 10:32
lo l lisi targutajasi
.... 11. mai 2018 06:05
Ära pläma. Isegi seda sa ei tea, mis on käperdamine.
just 11. mai 2018 06:19
vanasti kasutati selliste puhul puhastustuld. Inkvisitsioon oli kui ühiskonna sanitar.
11. mai 2018 05:52
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
sealt ülevalt hoia oma näpud eemale 11. mai 2018 06:21
kui torgid saad koheselt piki palle ja nii et undab !

Sander 11. mai 2018 04:07
Selles, et mees tunneb naiste vastu huvi, on igati normaalne, kuid vahe on selles KUIDAS. Suhe on kahe inimesevaheline ja mõlemapoolselt huvitatud, mitte selliselt, nagu see soolapuhuja tegutses. Oleks tal mingid erilised võimed, pidanuks ta ära tundma kui talle sokutati mikritega libakliendid. Hea jutumees on ta kindlasti ja kui on osanud endale sellise kuvandi kujundada, siis lollikestest puudust pole. Ise olen sündinud 2´l kuupäeval, st. tähemärgi keskmes. Kuulates raadiost vahel horoskoope, jääb mulje, et polegi sündinud, no ükski ennustus ei lähe paika. Siit moraal-see jant on puhas soolapuhujate huumor.
Mari 11. mai 2018 05:09
Ega Mang käinud naiste juures, ise need ullikesed vabatahtlikult läksid. Siit moraal, ei ole vaja uskuda igasuguseid soolapuhujaid.
11. mai 2018 05:57
Sugugi mitte ei läinud tema juurde eesmärgiga, et vanamees neid käperdaks.
ja miks nad siis läksid ? 11. mai 2018 06:22
Kas selleks , et Mang neid vaid ühe silmaga piiluks ja nende ilu kiidaks(?)
just läksid 11. mai 2018 07:10
abi saama - ja antud juhul nägi Mang, et probleem on "sakrates", mis vajavad käima lükkamist.
naisuke 11. mai 2018 07:10
Eks läksid "meistrimehe" keppi ja kaapi vaatama:)
ahah 11. mai 2018 03:04
Et ei käitunud viisakalt!? Vana käitus rõvedalt ja selle eest on paras teda põlata.
no ei sobinud mõnele harkjalale Mangi tegevus 11. mai 2018 06:28
sai teada ja enam ei lähe. Aga hakata sellest kogu maailmale teada andma.
Olen aastaid olnud arusaamatuses, et miks minu täditütar 1950 aastal minu onu NKVDle välja andis ja onu koos naisega meie koduõue lakas maha lasti. Nüüd enam ei imesta kui sellised ajad peaksid korduma.
täielik kónts oled 11. mai 2018 23:52
Nii 1d1ootlikule õigustusele sellele p=rvole annab ikka tulla, lihtsalt silmi ei suuda uskuda. Käid selle iga kord välja, kui keegi julgeb mõne tópra sigadused ja kuriteod lagedale tirida? Ja milline sa ast neid plusse laob?
ee 11. mai 2018 01:37
Mida see Hannes ajab? Ma tean et ta on samasugune ja isegi hullem. Mul on tõendeid!
hmm 11. mai 2018 06:40
ma ei mäleta kas mul on veel kuskil alles teatis kus alustati uurimist selle kohta, kuidas ta alaealisi "puhastas".
khõm khõm ! 11. mai 2018 07:15
Ei no sinul on ju kõik alles ! Ka see kuidas keegi, kusagil ,kellegagi , saad ise ju aru... !
Teadja 11. mai 2018 20:50
Oli uurimine. Oli alaealine. Puhastas seksuaalselt
ee parandus 11. mai 2018 09:55
Sorry ma ajasin veits sassi nime. Ma mõtlesin just Ervin Hurti mitte Hannest. Vabanda Hannes!
aga 11. mai 2018 18:18
Paluks Hurda kohta rohkem infot, sest kui ta alaealisi poisse ahistab (poisse sest nais ta ei vaata) tuleks sellest ju rääkida ka?
Arusaam 11. mai 2018 01:34
Omasugused hoiavad ikka kokku ja kipuvad üksteist kaitsma!
üks maailm 11. mai 2018 07:03