ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO JA FOTOD | Milline on see puu, mille juures Igor Mang oma ohvrit väidetavalt kabistas? (44)

Ohtuleht.ee | Video: Jörgen Norkroos, 10. mai 2018 12:56
Foto: Jörgen Norkroos
Tallinnas Kadrioru pargis asub tamm, mis pooleteise meetri kõrguselt hargneb neljaks. Väidetavalt olevat 68-aastane Igor Mang just selle puu harude vahel ühte enda ohvritest seksuaalselt ahistanud.

Kolmapäevane „Pealtnägija“ tõi vaatajate ette šokeeriva loo sellest, kuidas tuntud astroloog Igor Mang ei piirdu oma tegemistes täheteaduse ja „Maalehele“ horoskoobi koostamisega, vaid vanahärral on ka varjatud ja perversne pool.

Samal teemal

Saates rääkis üks Mangi väidetavatest ohvritest, kuidas kaks aastat tagasi, ühel sügisesel päeval meelitas Igor Mang ta Tallinnas Kadrioru pargis asuva tamme õõnsusesse. 

Kui Kaja Mangiga koos puu juurde jõudis, palus tähetark naisel laiuvasse puuõõnsusse sisse pugeda. Kuna tegemist oli rahvarohke kohaga presidendilossist sajakonna meetri kaugusel, ei osanud naine halba aimata. „Mina ei olnud veel sinna puu sisse jõudnud, kui ma juba Mangi nägin ja Mang oli ka – hopsti – seal puuõõne sees.“

Seejärel olevat Mang asunud rääkima tšakratest: täpsemalt sellest, kuidas puuõõnsus olevat suurepärane paik tšakratate avamiseks ja puhastamiseks. Naise sõnul läks kogu situatsioon seejärel perversseks. Tähetark üritas naist käperdada ning tagatipuks oma kätt talle püksi lükata. Mang olevat seda kõike tehes veel märkmisväärselt tugevalt hingeldanud. Toonane intsident lõppes sellega, et puuõõnes tähetarga poolt rüvetatud naine pistis jooksu.

Tühimik on kõrgel

Harulise tamme tühimik, kus väidetav ahistamine toimus, on maapinnast ligi pooleteise meetri kõrgusel. Sinna üles ronimiseks läheb vaja tasakaalu ja jõudu, et ennast üles vinnata. Kui samal ajal sajaks vihma, siis oleks sinna üles ronimine sisuliselt võimatu, sest puukoor muutuks ääretult libedaks. 

Siinkohal on kogu loo kõige kummalisem küsimus, kuidas 68-aastane Igor Mang sinna üles sai?

Kadrioru pargi töötaja: õõnsad puud on võrguga kaetud

Kadrioru pargi töötaja Markko Maasik ütleb, et pargis ei tohiks olla ühtegi puud, millel on sees selline õõnsus, et inimene mahuks sinna sisse. Viimase puu, mis oli seest nii õõnes, et sinna sisse mahtus ronida, panid vandaalid mõni aasta tagasi põlema. 

Siiski on olemas mõned üksikud puud, mille sees on väike õõnsus, kuid ka need on Kadrioru pargi töötaja sõnul võrguga kaetud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee