Eesti uudised

Veel üks Mangi ohver: „Ta nühkis end minu vastu ja ma tundsin, et tal on erektsioon.“ (142)

Toimetas Silja Ratt, 10. mai 2018 11:18
Igor MangFoto: Alar Truu
"Pealtnägija" tegijad kirjutavad Facebookis, et nende eilne saade, mis paljastas tähetark Igor Mangiga soetud ahistamisjuhtumid, vallandas kirjade ja kõnede laviini. Oma lugudega on nüüdseks välja tulnud veel kümned naised, kes kirjeldavad seoses Mangiga veelgi räigemaid üleelamisi, kui saates näidati.

"Suur tänu julgetele naistele, kes selle laviini oma esimeste tunnistustega meie saates vallandasid, ja palun andke kõik teada, kui on sel teemal midagi lisada! Siin üks näide paljudest kirjadest, mille viimase 12 tunni jooksul saime," kirjutatakse "Pealtnägija" Facebooki lehel.

Samal teemal

Õhtuleht avaldab muutmata kujul "Pealtnägija" postituses avaldatud lugejakirja:

„Kuulasin ka tänast saadet, mis oli väga sarnane minu juhtumiga, kuid minuga ta läks veel kaugemale. Ta nühkis end minu vastu ja ma tundsin, et tal on erektsioon. Mäletan, et seisin nagu soolasammas, sest ma ei osanud korraga midagi teha, ma nii kartsin, samas ei tahtnud kartust välja näidata, sest kogu see võõras jube ümbrus ja tema maniakaalne ohkimine ja olek olid rohkem kui hirmutavad. Ma ei oleks saanud ju plehku panna, sest uks oli lukus. Ma ei julgenud isegi silmi lahti teha, sest kartsin et tal on püksid maas vms. Praegu seda kirja lugedes tundun endale nii rumal ja kaitsetu... Oleks pidanud ennast kohe kehtestama, aga olin šokis. 

Siis läks ta kogu aeg kätega allapoole ja hakkas rindu katsuma, ma lükkasin käed ära, siis liikus kätega pihale ja hakkas käsi pluusi alla panema. Samal ajal ütles, et hoia silmad kinni. Ma väga kartsin ega osanud käituda. Ma ju ei teadnud, kas ta võib tõesti olla vägivaldne või äkki tal on veel keegi korteris, või ta on lihtsalt üks kiimas vanamees. Ma alati olen teda pidanud parimaks tähetargaks ja kuulanud suure huviga tema saateid, mul oli nii raske tema peale äkki vihastuda või ennast kehtestada, sest see olukord oli nii ootamatu minu jaoks. Ma ei oleks seda isegi uens näinud. Ja ütlesin, et palun lõpetame nüüd. Siis tahtsi ta minuga tantsima hakata ja oli väga solvunud, et ma seda ei soovinud.

Ta ütles, et minu Veenus on häiritud ja olen pinges ja et tütreid ma ei saa, ainult poegi, ja tema teeb neid väga hästi. Samuti märkis, et mul olevat tõmme selliste müstiliste meeste vastu nagu tema. Ta märkis ka, et talle väga meeldivad Lõvid (olen Lõvi tähtkujus) ja et ta ei oleks osanud oodatagi, et ma temaga tantsida ei taha. Et tal olevat Lõvidega parim klapp. Ka ei ennustanud ta mulle tulevikku ühe mehega ja väitis, et tal on teisigi naisi. Ühesõnaga andis mõista, et tema on minu kaitseingel ja et tema saab mind aidata, kui ma vaid laseksin. 
Kui hakkasin maksma kokkulepitud summat (70 eurot), siis andsin talle kaks 50eurost kupüüri, mille peale küsis, et kas tagasi on ka vaja. Uskumatu, et peaksin sellise ahistamise eest veel peale maksma tema meelest.
Kurb, et targad inimesed vanaduses ära pööravad.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee