Muusika

KUULA | Dingos laineid löönud kitarrist Rein T. Rebane avaldas koos oma uue bändiga esimese singli (2)

Ohtuleht.ee, 9. mai 2018, 19:13
 
Sõprade ühisest ajaviitmisest sai alguse uus bänd Black Track, mis mängib rockivõtmes Eesti kaheksakümnendate ja üheksakümnendate tantsuhitte. Koos Eesti parima trummimeistri Tarmo Herküli ja bassimängija Sven Hendriksoniga stuudios oma lõbuks mänginud Rein T. Rebane ei plaaninud alguses uut projekti teha, kuid elu tahtis teisiti. „Meid kutsuti üheks õhtuks kavereid mängima,“ rääkis Dingost tuntud Rebane bändi sünnist. Pillimehed olid olemas, laulja leiti ühiste tuttavate kaudu ja nii asi alguse saigi. Esimene kontsert Rapla kõrtsis võeti publiku poolt ootamatult hästi vastu ning kohe otsustati bandiga edasi minna.

 


 
Sel nädalal  avaldas Black Track oma esimese singli “Olen Jälle Vaba”.  Loo autoriks on Rein T. Rebane (kitarrid/Laul)). Bändi kuuluvad veel Karoliina Kiik (laul), Tarmo Herkül (trummid), Sven Hendrikson (bass). Stuudios olid abiks Andrus Kanter (klahvpillid), Hardi Koort (taustalaul), Taago Daniel (Dingo)
ja Are Kangus (salvestus). Loo on miksinud ja masterdanud Petri Lapintie (Dingo) Soomes, Sound Surpreme stuudios.

 

2 KOMMENTAARI

j
Jube 10. mai 2018, 05:27
Lausa kohutav kuulata! Kuskilt karaokebaarist oleks leidnud palju kandvama ja võimsama häälega laulja, aga see on täielik saast!
l
Lõi laineid Dingos? 9. mai 2018, 21:42
Siis kui Dingo laineid lõi, oli see mees 8 aastane junga alles. Mis ei tähenda, et ta kehv bändimees oleks, aga räägime asju ikka nii nagu nad on. See 2015 Dingo pole isegi Neumanniga sama mis ta siis oli.

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee