Maailm

Rahvas võitis: Pašinjan on peaminister (5)

LISA KOMMENTAAR

T.Mets 9. mai 2018 12:24
Jaa, emotsioonide, ka laulu ja tantsuga luuakse uus kord, aga nagu omad kogemused näitavad, ei osata seda uut korda rahva hüvanguks kasutada ja viljad lõikab vaid väike seltskond
mees 9. mai 2018 09:23
Tegemist võib olla Putini sepistatud etendusega. Mingi aja pärast selgub, et Pasenajni võimuletulekus peab rahvas pettuma. Putinil on vaja jätta iga hinna eest muljet, et rahva revolutsioonid on kasutud ja need viivad riigi veel suuremasse kaosesse. Ehk teiste sõnadega Putin mängib vastased üle. Vot selline kaval mees on Putin, ainult sellisel mehel oli läbi skeemide Venemaa presidentiks võimalik saada, asi see Armeenia siis oma pilli järgi tantsima panna. Kui minu sõnad osutuvad tõeks ja Pasenjan tunnistab varsti oma lüüasaamist, siis on selge, et Putini käsi on mängus.
ab 9. mai 2018 09:15
Emotsioonidega riiki ei valitse, mõistust peab ka olema, nüüd hakkab lihtsalt teine klikk rikastuma!
Tõnu 8. mai 2018 22:12
Ah et rahvas võitis? Tegelikult sai haledalt petta nagu ikka. Vaadates meie Kandle kiitvaid reportaaže Jerevani tänavailt peaks siis Eestigi jaoks tegema järelduse, et mingite valimiste korraldamiseks pole edaspidi vaja raha ega tööjõudu kulutada. Iga peaministriks pürgija vaadaku ise, kuidas rahvamassi tänavale karjuma saab, ja kelle nime kõige valjemini karjutakse, selle PEAB riigikogu peaministriks panema. Kui ei pane, siis peksab rahvamass nn parlamendi lihtsalt laiali. Edasi tekib muidugi küsimus, milleks seda parlamentigi enam vaja, kui võim on n-ö rahva käes. Tegelikult aga jääb Armeenia puhul vaid jälgida, kui ruttu seesama rahvas pettuma peab.
Ah 8. mai 2018 21:58
mina mõtlesin juba et Azerbadž-jan.