Eesti uudised

Jälitusinfo lekitamises kahtlustatav politseinik on saanud tänukirja silmapaistva töö eest

Eesti Päevaleht, 8. mai 2018, 08:09

9 KOMMENTAARI

a
Andres/ 8. mai 2018, 19:57
Kui oled valinud sellise p e ldikameti, siis tee seda pensionini. Muidu oled p..ssekukkunud m en t, allalastuga ühel pulgal.
i
ire/ 8. mai 2018, 11:24
see ju meite riigis tavaline, et kui miilits saab mingi auraha siis umbes aastakese pärast saame teada kui suur pätt ta tegelikult on.
s
8. mai 2018, 15:46
s
Simm/ 8. mai 2018, 10:04
Oli ka ju tegus ja tubli mees
k
kurjategija/ 8. mai 2018, 15:47
sellised tuleb kiiresti kõrvadada tutvuste kaudu ... ja õnnestuski
t
Tavaline värk/ 8. mai 2018, 09:09
Head spetsid süüakse alati kõikvõimalikel ettekäänetel välja ja põhjuseks on see, et pugemise ja teiste peale kaebamise teel ülemusteks saanud ei salli endast arukamaid. Sunnitakse rikkuma seadusi ja kui alluv põhjendatult keeldub, siis lihtsalt mõne aja pärast on tema ametikohal kuulekas pugeja.
Tean ühte, kes püüdis sundida näitama toimikut täiesti suvalisele inimesele ja kui alluv keeldus kriminaalkuritegu sooritamast, siis poole aasta pärast oli varem teistele eeskujuks toodud ametnik kohalt läinud, allumatuse ja teab mille pärast veel.
See "jälitusinfo lekitaja" võis samasugune olla, aga keeldus "omal soovil, vastastikusel kokkuleppel" vms avaldust alla kirjutamast.
"Lekitadud info" aga võis olla vabalt ebaseaduslikult kogutud ja seega avalik, mitte salastatud.
h
hundimoraal/ 8. mai 2018, 09:40
Kas oli see toimiku näitamine siis täiesti suvalisele inimesele tänavalt mõeldud või? Ma ise oleksin küsinud siis sellelt ülemuselt,et miks peaks sellele või tollele näitama.Oli see, kellele toimikut paluti näidata siis kannatanu, süüdistatav või suvaline tunnistaja? Lihtsalt mõtlen seda, et pigem võiks süsteem siis anda kannatanutele infot, et kurjategija elab ja töötab seal, et püüdke tööandja kaudu survestada.Lihtsalt kuna on avalik saladus, et täiturid ei saa oma tööga hakkama, tööandja võib oma töötajatele suvalt võlgu jääda, samuti ka tarnijatele. Ehk siis kui ülemus sunnib näitama ja alluv käsku ei täida, siis muidugi saab sellele ametikohale kuulekas pugeja.Umbes sama kui ülemus ütleb, et terroristile kuul pähe ja snaiper mõtleb, et äkki saaks läbirääkimistega hakkama.
s
See oli mitte keegi/ 8. mai 2018, 09:44
Suvaline tegelane, kes valetas, et ta on jurist, kellegi esindaja jms. Püüdis oma tuttavat huvitavaid andmeid kätte saada.
Aga sellest osati leiutada hoopis midagi muud- nimelt allumatus, sest ülemuseniru vihkas seda ametnikku.
k
Kalev/ 8. mai 2018, 09:08
Tubli luuraja! Vapruse esst tuleb premeerida nagu riigikogujaid ,kuluhüvitesed ka juurde!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee