Eesti uudised

Jälitusinfo lekitamises kahtlustatav politseinik on saanud tänukirja silmapaistva töö eest (9)

Eesti Päevaleht, 8. mai 2018 08:09
PolitseinikFoto: Aldo Luud
Politseikapten Ilmar Vähi on töötanud pika karjääri jooksul kokku kolmes prefektuuris, ühtlasi on tegu täpse laskja ja kõva spordimehega, kes on saanud ka prefekti tunnustuse.

Riigisaladuse lekitamise ja jälitusandmete avalikustamise kahtlustusega kinni peetud Lääne prefektuuri politseinik on 40-aastane Ilmar Vähi, kirjutab Eesti Päevaleht. Tegu polnud ühe juhusliku möödapanekuga, politsei siseinfo jagamine kõrvalistele inimestele oli süsteemne ja seda peeti varjatud kujul, kinnitas üks Vähi kriminaalasja üksikasju teadev inimene.

Vähiga varem koos töötanud inimeste jaoks oli talle esitatud kahtlustus suur üllatus, sest ta on professionaalne ja kõrgelt hinnatud kolleeg. Muuhulgas on prefekt 2009. aastal tunnustanud tollal narkokuritegude talituse politseijuhtivinspektorina töötanud Vähit teenistuskohustuste silmapaistvalt hea täitmise eest.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Samal teemal

20.04.2019
Naine seostab endist politseikaptenit narkojõuguga: kui ähvardasin, et kutsun politsei, tegi üks grupiliige nalja, et tal on politseis käsi küünarnukini sees
22.07.2018
Riigiprokurör Evestus selgitab politseikapteni kuritegusid suletud uste taga
08.04.2018
Prokurör taotleb politseiniku süüdi tunnistamist võimuliialduses
04.04.2018
Kohus lubas riigisaladuse edastamises kahtlustatava politseiniku vahistada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee