Eesti uudised

Jälitusinfo lekitamises kahtlustatav politseinik on saanud tänukirja silmapaistva töö eest (9)

Eesti Päevaleht, 8. mai 2018, 08:09
PolitseinikFoto: Aldo Luud
Politseikapten Ilmar Vähi on töötanud pika karjääri jooksul kokku kolmes prefektuuris, ühtlasi on tegu täpse laskja ja kõva spordimehega, kes on saanud ka prefekti tunnustuse.

Riigisaladuse lekitamise ja jälitusandmete avalikustamise kahtlustusega kinni peetud Lääne prefektuuri politseinik on 40-aastane Ilmar Vähi, kirjutab Eesti Päevaleht. Tegu polnud ühe juhusliku möödapanekuga, politsei siseinfo jagamine kõrvalistele inimestele oli süsteemne ja seda peeti varjatud kujul, kinnitas üks Vähi kriminaalasja üksikasju teadev inimene.

Vähiga varem koos töötanud inimeste jaoks oli talle esitatud kahtlustus suur üllatus, sest ta on professionaalne ja kõrgelt hinnatud kolleeg. Muuhulgas on prefekt 2009. aastal tunnustanud tollal narkokuritegude talituse politseijuhtivinspektorina töötanud Vähit teenistuskohustuste silmapaistvalt hea täitmise eest.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Samal teemal

20. mai 2019, 20:50
Naine seostab endist politseikaptenit narkojõuguga: kui ähvardasin, et kutsun politsei, tegi üks grupiliige nalja, et tal on politseis käsi küünarnukini sees
22. august 2018, 09:50
Riigiprokurör Evestus selgitab politseikapteni kuritegusid suletud uste taga
8. mai 2018, 05:27
Prokurör taotleb politseiniku süüdi tunnistamist võimuliialduses
4. mai 2018, 14:22
Kohus lubas riigisaladuse edastamises kahtlustatava politseiniku vahistada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee