Krimi

Sarivaras tabati Rimis, lõhekalad püksis (32)

Ohtuleht.ee, 8. mai 2018 11:35
LÕHE FILEERIMINE: mida ei tehta ilmselgelt selleks, et miskine Aleksei neid endale püksi topiks.Foto: TEET MALSROOS
Kui üldiselt varastavad eestlased ja Eesti elanikud toidupoodidest alkoholi, siis korduvalt karistatud Aleksei hindas väga lõhefileed.

Jaanuari keskel jäi Tornimäe Rimis turvamehele silma 29-aastane Aleksei, kes pistis kõige tihedamal ostlemise tipptunnil ehk poole kuue paiku õhtul riiulist võetud kaheksa lõhefileed mitte ostukorvi, vaid pükstesse.

Samal teemal

Ehkki Aleksei üritas seejärel lõhefilee püksis poest lahkuda, ei jõudnud ta kassaletist kaugele, kuna nabiti kinni. Politsei kutsuti kohale ja selgus, et Alekseil oli eelmisest aastast juba kaks kehtivat kriminaalkaristust samuti varguste eest ja nii saadetigi Aleksei kohtukulli ette.

Kohus näitas mõistagi end taaskord humaansest küljest ja nii pääses Aljoša kuuekuulise tingimisi karistusega, mida ei pöörata täitmisele, kui Aleksei järgmise kahe aasta jooksul endale midagi püksi, põue või jumal teab kuhu ei pista ja poest nende eest maksmata lahkuda ei püüa.

Alekseil on hetkel neli kehtivat kriminaalkaristust ja 12 väärteokaristust, mistõttu oleks viimane aeg lõhefileede eest maksma hakata või hakata odavamat kala, näiteks kilu, eelistama, sest kuritegevus mehel ilmselgelt liiga hästi välja ei kuku.

Samal teemal

04.10.2018
AASTA LUUSERPÄTT LEITUD: taksojuht jooksutas äpust röövli hingetuks
26.08.2018
Mustlasprouad tõmbasid paha energiat kartnud Narva daamil naha üle kõrvade
22.08.2018
ETTEVAATUST! Mehed ründavad taburettidega
12.07.2018
Saaremaa legendaarne viinavaras kolis Viljandisse viina varastama