Eesti uudised

Pagulasi patrullivale kambale said saatuslikuks rahaprobleemid ja juhtide erimeelsused

ALGHIND 100 EUROT: Odini sõdalaste kaubamärk läheb võlgade katteks oksjonile (20)

Kristjan Väli, 7. mai 2018, 22:18
PILDILT KADUNUD: Odini sõdalaste kambad on nüüdseks Eesti tänavapildist kadunud. Foto on tehtud sõdalaste ringkäigust Tallinnas 2016. aasta maikuus.Foto: Arno Saar
Veel kaks aastat tagasi kurjakuulutava sarvilise viikingi logoga rõivastes ringi liikunud Odini sõdalaste kambad on Eesti tänavapildist kadunud ja nende kaubamärk haamri all. Et see märk maha müüakse, tuleb mittetulundusühingu kunagistele aktivistidele üllatusena.

2015. aastal Põhja-Soomes alguse saanud immigratsioonivastane liikumine jõudis Eestisse 2016. aastal ja kandis siin nime Soldiers of Odin Estonia. Organisatsiooni majandamiseks moodustati sama aasta märtsis ka mittetulundusühing, mille juhatusse kuulus viis meest. 

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

30. august 2018, 00:01
Odini sõdalased naasid Tallinna tänavaile

20 KOMMENTAARI

a
Arvamus 30. august 2018, 22:46
Tahtsin veel lisada, et ilmselgelt on teatud osa siin kirjutajatest ametlikult väljaande palgal, sest ka ebaviisakad solvangud mis on tehtud väljaandele mittesobiva seltskonna suunas, ei kuulu modereerimisele.
k
Ka sina õhtuleht! 30. august 2018, 22:44
Ka sina õhtuleht oled asunud korrektseid tekste modereerima. Ka maailmavaade ei ühti teie vaadetega? Ja meil räägitakse sõltumatust ajakirjandusest!
Loe kõiki (20)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee