Loomad

VIDEO JA FOTOD | Tiiger Pootsman tähistab loomaaias 7. sünnipäeva (6)

Toimetas Gerly Mägi, 7. mai 2018, 11:57
Foto: Heiko Kruusi / Linnaleht
Tallinna loomaaias on täna taas pidupäev, sest 7. sünnipäeva tähistab Amuuri tiiger Pootsman.

Pootsman saabus Tallinnasse 21. detsembril 2012. aastal Moskva loomaaia säilitusbaasist, kus ta väga palju inimestega kokku ei puutund.

Alguses oli ta seetõttu üsna pelglik ja torssis, kirjutab Tallinna loomaaed oma Facebooki lehel. Loomulikult proovis ta kohe uue elupaiga kõik nõrgad kohad järele. Näiteks venitas ta vastu võret hüpates välja õueaediku võreseina. Kui ta seejärel paneelide vahetamise ajaks siseruumidesse kinni pandi, kiskus ta lahti sisepuuri võre kinnituse ja käis öösel koridoris ringi nuuskimas. Hommikul aga, kui talitajad tööle tulid, istus ta süütu näoga taas oma puuris.

Nüüdseks on Pootsman inimestega leppinud ja suhtleb tuttavatega heal meelel, viisaka poisina ütleb ta tuttavatele urisedes tere. 

6 KOMMENTAARI

v
Vabaks lasta! 8. mai 2018, 08:24
Kus nüüd need puudekaitsjad on? Puid hoitakse ,aga loomi peetakse vangis.Kas see ilus ja uhke loom ei tahaks vaba olla.Mööda metsi joosta ja elust rõõmu tunda.
Mina ei ole, täiskasvanud saades, enam kunagi loomaaias käinud.Ma ei või näha neid vangi pandud loomi ja linde.Mul on nii kahju neist.
p
Pootsman 7. mai 2018, 13:54
Paluks tiigrile väärilisemaid elamistingimusi.
Loe kõiki (6)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee