(Martin Ahven)

Siseministeerium taotleb rahandusministeeriumilt 920 000 euro eraldamist, et katta sisekaitseakadeemia Narva õppehoone ehitamisega seotud kulud.

„Selleks, et 2018. aastal jätkata õppehoone ehitamist, taotleme rahandusministeeriumi sihtotstarbeliste vahendite reservist raha hoone projekteerimistöödeks, tehniliste tingimuste, ehitusuuringute ja riigilõivude kulu katmiseks ja projektijuhtimise eest tasu maksmiseks,“ teatab siseminister Andres Anvelt

Projekteerimistöödeks kulub  900 000  eurot. Tehnilised tingimused, ehitusuuringud ja riigilõivud lähevad maksma 10 000 eurot ning projektijuhtimine 10 000 eurot.

Jaga artiklit

13 kommentaari

J
juga  /   10:56, 7. mai 2018
No milleks seda peab Narva ehitama? Et korrakaitse muutuks ikka rahvuslikult võõrjuuri omava elanikkonna pärusmaaks. Teatud rahvustel on nagunii nõrkus mundrite ja pagunite vastu, nüüd siis paneme n.ö. kaubamaja ka kohe platsi, kust neid hankida saab. Eks ikka ehitame ise endale seda viiendat kolonni.
Ü
Ülo  /   08:29, 7. mai 2018
arvan ka, et sisekaitse akadeemia on liig suureks paisutatud. Milleks on vajalik korraga kahes kohas, Pirital ja Narvas, ehitada? Ei mäleta peast, aga minu meelest on seal erialasid, mille puhul saaks edukalt palgata ka tavakõrgkoolide lõpetnuid. Lätis, tean, on isegi politseilise hariduse andmine antud konkursi korras tavalisele riigikõrgkoolile, selle eest lisaraha makstes.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis