Krimi

Ööpäev liikluses: mitu õnnetust ja üks hukkunu 

Toimetas Silja Ratt, 4. mai 2018, 07:23
Politsei ja päästeametFoto: Aldo Luud
Eelmise ööpäeva jooksul tabati 8 alkoholi tarvitanud mootorsõiduki juhti. Mitu inimest viidi haiglasse ning üks mees paraku hukkus.

Neljapäeval kella 16.22 ajal toimus liiklusõnnetus Harjumaal Kernu vallas Ruila-Laitse mnt 3ndal kilomeetril, kus esialgsetel andmetel kaubikut Ford juhtinud 65-aastane naine sõitis teelt välja vastu puud. Autojuht sai vigastada ja toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. Sõidukis kaasreisijana viibinud 68-aastane mees ei kasutanud esialgsetel andmetel nõuetekohaselt turvavarustust ning hukkus. Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Neljapäeval kella 17.45 ajal toimus liiklusõnnetus Tartumaal Kastre vallas Tõrvandi-Roiu-Uniküla tee 7ndal kilomeetril, kus jalgratast juhtinud 58-aastane mees sooritas vasakpööret kergliiklusteelt sõiduteele ja ei pannud tähele temast jalgrattaga möödasõitu sooritanud 33-aastast meest ja toimus kokkupõrge. Kokkupõrke tagajärjel ratturid kukkusid ning kiirabi toimetas 33-aastase mehe Tartu ülikooli kliinikumi kontrolli

Lõuna prefektuur annab teada, et ärandatud on must Audi A4 Avant numbrimärgiga 951TLM (2012).

Ilma paranedes hakkab maanteedel juhtuma rohkem õnnetusi. Raskeid õnnetusi saab ära hoida. Jälgi, et sina ja sinu lähedased kinnitavad turvavöö ning hoiavad kinni piirkiirusest. Ja mis peamine, purjus inimese koht ei ole roolis.

Politsei tuletab meelde, et maist on naastrehvidega sõitmine keelatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee