Eesti uudised

Tallinna opositsioon andis üle linnapea Taavi Aasa umbusalduse (4)

Toimetas Triinu Laan, 3. mai 2018 16:24
Taavi AasFoto: Teet Malsroos
Tänasel Tallinna linnavolikogu istungil andsid nelja erakonna, Reformierakonna, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna, Isamaa ja Res Publica Liidu ja Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioonid üle linnapea Taavi Aasa umbusalduse. 

Umbusaldusavaldusele kirjutasid alla 37 opositsioonisaadikut. Ainsana puudus umbusalduselt Deniss Boroditši allkiri, kes peatas oma volitused linnavolikogu liikmena ning kelle asendusliige kinnitatakse homsel linna valimiskomisjoni koosolekul. 

Samal teemal

Umbusalduse koostamist vedanud nelja fraktsiooni esimehed Riina Solman, Kristen Michal, Rainer Vakra ja Urmas Reitelmann heidavad linnapeale ette linna korruptsiooniprobleemide eiramist ja suutmatust linna juhtimisega toime tulla. 

Umbusaldusavalduses viidatakse, et Tallinnas on viimastel kuudel avastatud mitu suurt korruptsioonijuhtumit ning linnapeal on olnud pikk aeg valida, kas olla osa Tallinna probleemist või lahendusest.

"Tänane linnapea on valinud olla osa probleemist. Linnapea soovimatus lahendada linna süsteemseid juhtimisprobleeme ei jäta meile muud võimalust kui öelda, et linnapea ei seisa Tallinna linnakodanike huvide eest ning ei tule oma ametiülesannetega toime," seisab avalduses. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee