ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | Koduotsija: laiskloom Kõrvik on varjupaiga kõige tšillim kass! 

Video: Keit Paju, 3. mai 2018 12:00
KõrvikFoto: Keit Paju
Tallinna loomade varjupaiga kassitoa kroonimata kuningas on kaheksa-aastane Kõrvik. Kõrvik istub oma troonil täpselt keset kassituba, nagu õige mafioosnik muiste.

"Kõrvik on meil päris staažikas elanik, varsti vist juba aasta saab täis varjupaigas. Alguses oli ta meil kontorikass, meile tundus, et ta ei saa teiste kassidega üldse läbi. Ühel hetkel tuli ta aga kassituppa - ja oh imet - saab väga hästi hakkama siin! Vahel annab käpaga mõnele kassile, aga üldiselt tundub, et pole väga hullu midagi," tuvustab kiisut varjupaiga juhataja Eve Tobias.

Samal teemal

Kõrvik sobiks lemmikuks ideaalselt eakamatele inimestele, kes tahakski endale rahulikku, mõnusat ja laiska kassi. Hiirepüüdjat temas ei ole, ta on tõsine diivanikaunistus. Vahel käib ja sööb, siis jälle magab ja on lihtsalt ilus. 

Ilus on Kõrvik tõesti, teda kaunistab kaunis kohev must karv ning helerohelised rubiinsilmad. Kõrvik võib kaugelt tunduda parajalt pontsakas poiss, kuid tegelikult teeb ta ümaraks tema karv, tegelikult ta ise nii paks ei ole. Kuigi, Tobias tunnistab, et Kõrvik on varjupaigas hea elu peal olnud.

Teiste loomadega saab ta hakkama küll, kuni keegi talle tõsiselt pinda ei käi, aga kindlasti meeldiks talle olla ka ainuke koduloom, et olla täielikult tähelepanu keskpunktis. 

Kõrvik laseb endale pai teha, vahel harva tuleb ehk sülle ka, aga pigem on ta selline kiisu, keda on ilus eemalt vaadata.

Vaata videot ja tutvu Kõrvikuga lähemalt!

Õhtuleht alustas 2016. aasta sügisest koostööd Varjupaikade MTÜga, mille eesmärgiks on tutvustada varjupaigas kodu ootavaid loomi.

Kui sul tekkis Kõrviku vastu huvi ja saaksid talle kodu pakkuda, või oled huvitatud mõnest teisest tutvustatud loomast, võta ühendust Varjupaikade MTÜga:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee