Muusika

Marco Tasane Onu Bellast: üks Tartu vaim on lahkunud (18)

Terttu Jazepov, 2. mai 2018, 14:26
Marco Tasane koos Onu Bellaga Erakogu
"Kahjuks on üks Tartu vaim lahkunud. Ma ei näinud seda isegi unes, ju ta siis mulle nii hingelähedane polnud," räägib Marco Tasane eile õhtul meie seast lahkunud Onu Bellast.

Mälestusi on Marcol Onu Bellast mitmeid. "2004. aastal helistas ta mulle  isiklikult ja kutsus mind sünnipäevale esinema. Ta nägi mind ja oli tavatult sõbralik, kiitis suisa mu parfüümi. Samuti kiitis ta mu keha, öeldes, et ta ise viitsib käia ainult solaariumis, aga mitte trennis."

Samal teemal

Pärast seda kutsus Onu Bella Marcot veel kolmel korral esinema. "Neljandal korral keeldusin ülbelt, kuna ta pakkus liiga väikest summat. Pärast seda me ei suhelnud. Kohtusime taas 2011. aastal, kui oli stripparite valimine. Ta ei olnud minu punktidega helde, tõenäoliselt vana vimm."

2014. aastal juhtusid mehed koos ühele kostüümipeole. "Onu Bella keeldus esitamast oma hitti "Seksikas poiss", seega esitasin seda mina. Üritasin sõnad ruttu selgeks saada. Ta justkui häbenes 80ndaid ja 90ndaid. Kuid seks ja paljastus hakkas just siis tärkama ning ta vajutas õigetele nuppudele, oli nii-öelda pioneer," sõnab Tasane. 

"Eelmisel aastal Tallinna bussilt maha tulles kohtusime taas. Onu Bella küsis, kas lähen kontserti andma. Vastasin, et lähen hoopis Portugali. Ta kiitis seda kohta ning soovis mulle kõike head. Tallinnas oli ta põhimõtteliselt alati kaine, kuid Tartus alati napsune, suitsetas palju ja oli ülbe, kuid mitte kunagi minuga.

"Selle aasta alguses pidime koos Genialistide klubis esinema, kuid siis ta enam ei tulnud. Teda asendas Üllar Jörberg," meenutab Marco.

18 KOMMENTAARI

l
3. mai 2018, 07:23
Lõua-Marcoga hõljub ainult Arnold Oksmaa vaim ja pussu hais.
l
Lauri 2. mai 2018, 21:14
Pasane vist mõtleb,et on uus Vaim?
Loe kõiki (18)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee