Maailm

IISRAEL: Iraan ehitab salaja tuumapommi (36)

LISA KOMMENTAAR

Kas 11. mai 2018 10:44
Nii suurel riigil siis veel polegi tuumarelva? Viimane aeg
3. mai 2018 22:43
Mida need juudid kogu aeg vinguvad , valetavad ja petavad , terve oma ajaloo pole nad muud teinud.
Kui kaua me peame lugema, kuulma juutide vingumist ,valesid ja propagandat?!?
3. mai 2018 22:34
Muidugi üks riik tahab tuumapommi kui maailamas on sellised riigid nagu Iisrael ja USA kes rahvusvahelistest seadustest ei hooli ja teevad mida tahavad.
ab 2. mai 2018 12:52
Kui iraan oleks tuumapead tahtnud, oleks see tal juba ammu!
Tule taevas appi 2. mai 2018 00:55
Tule taevas appi! Ainult ja ainult nii saab hüüda. Iisrael ise ei austa ühtegi kokkulepet ning suurim oht selles piirkonnas.
Unustasite reklaami 1. mai 2018 19:05
...jamamine Väike Aasias ? Piirkond peaks muutuma täielikult nukleari vabaks. On alust arvata,et see võib segamini lüüa kogu teadaoleva maailmakorra tuhandeteks aastateks ,seda aga ei soovi keegi.
eurooplane 1. mai 2018 18:36
Tuumarelvaga oma naabreid ähvardav sionatz süüdistab Iraani ka ja mida tuumarelv.Lunage naerda
Tuntud stsenaarium! 1. mai 2018 18:14
Teadagi, Husseiniga olli sama värk, Iraagi tuumarelva oht ja muud massihävitusrelvad, saadeti Husseini kõrgeklassiline komisjon kontrollima, midagi ei leitud, mis olli, see hävitatud ja siis teatas USA, et Iraagil ikkagi on keemiarelv ja saatis tankid peale, Husseini lasi üles puua aga massihävitusrelva pole tänini üles leitud. Iraaniga kembeldakse juba pikemat aega aga seni põle head põhjust saadud sinnagi sisse tungida, nüüdsiis löödi jälle lauale massihävitusrelv, et Iraanil see ikkagi on või kohe-kohe saab valmis - et nüid tuleb enne rünnata kui valmis saab. Põhja-Koreaga umbestäpselt sama lugu aga see raisk sai enne tuumarelvaga valmis kui jaole saadi, vist ei usutud, et nad seal selleks võimelised on. Nüid igavene häda lahti P-Korea, Kim demonstreeris oma raketivõimekust, sajati mis sajatati aga Kim sai oma tahtmise - temaga hakati rääkima. (Mis kindlasti olligi Kimi eesmärgiks, kommentaarisin seda juba ammu aga nüid keegi imestas, et sellist asjade arengut küll keegi ei oodanud. -? Mis seal arvata olli, täitsa loogiline asjade käik. Nüid hakatakse Kimile järeleandmisi tegema, vastutasuks ´, et oma aatomirelva hävitaks. - ?? Vat nüid ma kommentaarin, et sellisel juhul paneb Kim oma julgeoleku suurde ohtu - saab Põhja-Korea tuumavabaks ja siis läheb seal sõjaks, muidugi USA toetusel, sest "midagi põle enam karta"
ab 2. mai 2018 12:50
Ole rahulik, originaal Hussein elab õndsat elu!

qq 1. mai 2018 18:09
Kust küll kommenteerijad salajasi asju nii hästi teavad? Kas otsesidemed teatud riigiga?
ery 1. mai 2018 18:59
just, oh kui kogu maailm ometi vaataks ainult kremli kanaleid, sealt tuleb 24/7 puhas "pravda" ;) Kogu ülejäänud maailma vaba ajakirjandus on juutide poolt kinnimakstud jne ;)
ära joo seda odavat läti viina 1. mai 2018 19:13
jota esimene tunnus on iseenda kordamine.
mis siin arvata, 1. mai 2018 15:19
ery 1. mai 2018 16:11
kuna kamp kremli natse nii väidab, siis me usume
ery 1. mai 2018 16:59
jajah, seda kremli " tõestust" oleme näinud juba aastakümnete okupatsiooni näol. putler ka on korduvalt telekas lubanud oma natsiväed koju tuua, aga ikka aitab assadil tappa Süüria rahvast
Kus siin oli Kreml? 1. mai 2018 17:09
See link on videole, mida Netanyahu ajas ÜRO-s ja kus ta väidab, et Saddam Husseinil on furgoonides ringi kärutavad tuumatsentrifuugid üle riigi laiali. Ning see, et ta juba ca 30 aastat tagasi hakkas ajama juttu, et Iraanil on 6 kuu pärast tuumapomm, seda võib igaüks guugeldada.
Kui aga rahvatapmist mainisid, siis üks Delfi uudislõik:
Tuhanded Gaza palestiinlased marssisid kuuenädalaseks plaanitud protestiaktsiooni alguseks Iisraeli piirile. Palestiina tervishoiuministeeriumi sõnul on Iisraeli relvade tules hukkunud vähemalt seitse inimest ja viga saanud 350.
Iisraeli sõjavägi teatas rahutustest kuues kohas ja et tulistatakse peamiste algatajate pihta, vahendab BBC News.
Iisraeli kaitsejõud teatasid, et viies kohas piiritara ääres on umbes 17 000 palestiinlast
Iisraeli kaitsejõudude teatel tulistavad sõdurid peamiste ässitajate suunas, et rahutusi maha suruda.
https://www.youtube.com/watch?v=AAvViXi5tQs
kullake ära joo enam seda odavat läti viina 1. mai 2018 17:19
see mõjub sinule laastavalt.Jutt on pidevalt korduv ja pole ammu enam adekvaatne.
putlerdaja kas rohelisi mehikesi ka näed 1. mai 2018 17:20
ja istuvad sul öösiti voodi serva peal?Läti viin on põhjuseks ja peen väljamaa nimi ka ei päästa.
ery 1. mai 2018 18:57
ma ei viitsi seda kremli propagandajura kuulata/vaadata. Fakt on see, et hussein kasutas, nagu ka assad, oma oponentide hävitamiseks ka keemiarelva, ka massiliselt ( hävitas mitmeid külasid ). Need on rahvisvaheliselt tõestatud faktid. Olen Iisraelis olnud ja tean, kuidas seal asjad on.
Tavai, palgaline kremli nats, hakka nüüd oma jura ajama, a la, et kogu maailm valetab ja putleri kanalid pasundavad tõde ;)
ery 1. mai 2018 19:30
Hah :D Millal viimati Venemaal käisid ? mina käin peaaegu iga aasta ja tean tegelikkust. Selline ise pa.augus olev riik tuleb "mujal korda hoidma" ??? ;)
putleri kgb-diktatuur kaitseb assadi, kuna kardab sama kordumist Venemaal, ehk siis seda, et rahvas tõuseb üles üdini korrumpeerunud süsteemi vastu. oh üllatust - "rahva poolt valitud" assad sai presidendiks hoopis oma isa käest ametit üle võttes.
Mõlema koht on Haagi tribunalis, nagu teistelgi massimõrvaritel.
ery 1. mai 2018 20:29
novot, kui käid mitu korda, siis tead isegi, milline "kord" seal on :D :D :D
kremli kgb-dikatuur ei julge seniajani avada arhiive, kuna kardab tõde. sakslased õppisid stalini gulagilt, kuidas koonduslaagreid rajada ja inimesi vaimselt/füüsiliselt hävitada, hitleri ohvitserid käisid kremli sõjakoolides õppimas jne. liitlased hitler ja stalin tungisid koos Poolale kallale, salapakti alusel ja algatasid sõja, milles lõppkokkuvõttes hukkus kümneid miljoneid inimesi. Tänu USA ja teiste liitlaste abile, kes aitasid, õnnestus II maailmasõda võita, aga punane fašism elab veel edasi.
Ja Jaapan ründas esimesena USA-d, seda kremli propaganda kipub "unustama"
mis siin arvata, 1. mai 2018 20:59
selliseid saksa koonduslaagreid nagu võitjate propaganda serveerib polnud üldse olemaski. Loomulikult on liialdatud ka kõik muu sellega seonduv. 6 miljonit juuti - sellise hukatute arvu kohta puuduvad igasugused tõendid ja niipalju juute polnud tollal kogu Euroopas.
NSV Liidu ajalukku süüvides poleks sinulgi paha teada, et olemuselt oli tegu juudikommunismiga. Alates Trotskist (õige nimega Bronštein) kuni Gulagi peaarhitekt Jagodani (juut) oli ca 80% otsustajatest juudi rahvusest. Etnilised venelased ei kannatanud selle käigus sugugi vähem kui eestlased. Ka hilisemal perioodil pandi etteotsa tavaliselt mittejuut (Stalin, Brežnev) kes siis tankis põles kuid võimuhoovad olid ikkagi juutide käes. KGB kauaaegne boss Andropov oli ju pesueht juut., vanematel fotodel on profiilis Toomas Henrikuga äravahetamiseni sarnane.
Ka NSV Liidu õigusjärglasel Venemaal pole see skeem muutunud ja seda enam tasub tolle netanjahu avaldustesse ettevaatlikult suhtuda.
staalini kulaagid 1. mai 2018 21:05
organiseerisid ja juhtisid juudid, sama tsekaa jm. Mõrvarliku venemaa ehitasid oma rahade ja vene orjadega üles wall streeti pangayttid - uuri elu poiss.
mis siin arvata 1. mai 2018 21:27
Seepärast võibki praeguse Venemaa ja Stalini aegse NSV Liidu vahel julgelt paralleele vedada.
Putin (või Stalin tollal) on kõige väiksem otsustaja, aga vaadake mis jõuk nende ümber taskuid täidab.
Abramovitš, Vekselberg - nimed ütlevad juba kõik. See R-tähega algav tont, kelle nime ei hakanud meelde jätma kuid kes enamuse tulusatest ehituslepingutest saab... kloun Zirinovski, kes Eesti suunas räigeid ähvardusi tee - see on ju isa poolest juut.
Aegajalt lähevad omavahel tülli ka ja siis pannakse mõni kinni või putkab teise õue peale.
Niipalju on ery-l õigust, et põlisrahvas elab kehvasti.
Tõestatud fakt, aga koos Reaganiga, hiljem oli ta neist loobunud 1. mai 2018 21:38
ery / 18:57, 1. mai 2018
ma ei viitsi seda kremli propagandajura kuulata/vaadata. Fakt on see, et hussein kasutas, nagu ka assad, oma oponentide hävitamiseks ka keemiarelva, ka massiliselt ( hävitas mitmeid külasid ). Need on rahvisvaheliselt tõestatud faktid.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2402174/CIA-helped-Saddam-Hussein-make-chemical-weapons-atta... CIA 'helped Saddam Hussein carry out chemical weapons attack on Iran' in 1988 under Ronald Reagan
U.S. fed intelligence to Iraq about whereabouts of Iranian forces
Iraq deployed mustard gas and sarin in 1988 on the back of the information
U.S. administration supported Iraq during the eight-year conflict
Up to 20,000 Iranian troops were killed by mustard gas and nerve agents from Iraqi forces during the war
Eriklaasile 1. mai 2018 21:45
"putleri kgb-diktatuur kaitseb assadi, kuna kardab sama kordumist Venemaal, ehk siis seda, et rahvas tõuseb üles üdini korrumpeerunud süsteemi vastu. oh üllatust - "rahva poolt valitud" assad sai presidendiks hoopis oma isa käest ametit üle võttes."
Venemaa kardab õigusega, etwahhabiidid nakatavad nende riigi moslemid oma sionistliku ideoloogiaga. Nimelt sionistidel on ammu plaanis hävitada naaberriigid (Oded Yinon plaan), hävitada Iraan, ning võtta selle käiguga piirkonna loodusressursid oma rüppe. Põgenikevoog, mis nende sõdadega tuleb, täidab eesmärki Euroopa multikultuuristada, ehk USA suguseks föderatsiooniks muuta ( rahvusriigid rahvusenamuses on ajupesule vaatamata liitriigi vastu ), see tähendab aga sellist majandus, sõja ja tenoloogiavõimu, millele Venemaal pole miskit väga vastu panna. Siis Venemaa allutada, ning siis Hiina. Kui see on tehtud, selleks ajaks peab Jeruusalemm olema nii etniliselt puhastatud, et al Aqsa mossee saab kokku lükata, ning ehitada sinna tempel kõigile maailma rahvastele, millesse kutsutakse maailma valitsema siionimessias, ehk teisisõnu juudikuningas, millest on siionitarkade protokollides juttu.
mis siin arvata 1. mai 2018 23:17
aga huvita: tsensor on Dresdenit, Hiroshimat, Vietnami ja Agent Oranget puudutavad kommentaariosad ära kustutanud, vene juutide temaatika on jäänud,
Kentmanni uulitsast tuli mingeid juhiseid või?
nunuh 1. mai 2018 15:01
et siis tuumaleppest taganemise nö. musta töö ameerika jaoks teevad juudid.Nii me neid muinasjutte usumegi.
T.Mets 1. mai 2018 10:24
No seda oli juba oodata siioni poegade poolt. Süüria ja Iraagi tegime varemeteks, küll me ka sellest Iraanist jagu saame
Projekti nimi on 1. mai 2018 17:00
Suuriisrael, ehk Oded Yinoni plaan. Asja eesmärk: põgenikevooga Euroopa multikultuuristamine mis loob soodsa pinnase föderaliseerimiseks ( Suursaksamaa alla, mis omakorda on nn. "Kantsler Akti" kaudu USA otsese ideoloogilise kontrolli all ). Seejärel USA eeskujul lobigruppide ( nagu AIPAC ), ehk altkäemaksuorganisatsioonide läbi valitsedes saaks kahe maailma võimsaima majanduse ja ühendatud sõjaväega võtta üle Venemaa ja Hiina, ning asuda aadel"rahvana" ( juut pole isegi mitte rass, sest ashkenazid pole semiidi rassist nagu palestiina araablased ja sefardijuudid ) maailma valitsema. Juurteta segatud rassid ja see mass oleks selline kena toores töökäsi.
Oded Yinon plaan 1. mai 2018 17:02
See kurikuulus "Oded Yinoni plaan", mida nimetatakse Iisraeli suuremaks projektiks ja mille järgi on sionismi teostaja Theo dore He rzli sõnul "juudi riigi ala laieneb:" Egiptuse jõest kuni Eufrati juurde. "Rab bi Fischmanni sõnul "Lubatud Maa ulatub Egiptuse jõest kuni Eufrati juurde, see hõlmab Süüria ja Liibanoni osi."
Projekt "Suur Iisrael" koosneb naaberriikide Araabia riikide nõrgenemisest ja lõpuks selle puru stamisest USA ja Iisraeli ekspansiivse projekti osana NATO ja Saudi Araabia toetusel. Sellega seoses on Saudi-Iisraeli suhe Lätis Netanjahu vaatepunktist Iisraeli mõjuvõimu laiendamiseks Lähis-Idas ja Iraani vastu. Lääne suunas on projekt "Greater Iisrael" kooskõlas Ameerika imp erialise disainiga.
Vähe pakud! 1. mai 2018 18:18
Miks Egiptuseni, Egiptus arvatakse ikke sisse, see ju seal juutide kunagine kodumaa enne "tõotatud maale" saabumist, seega Iisraelil õigus Egiptusele.
Ja -Jah!! 1. mai 2018 09:45
Iraak ja Liibüa ja Süüria ja kõik muudkui rikuvad kogu aeg. Usume, usume!!
Anus Dei 2. mai 2018 10:53
Juut on seda sama juttu väitnud juba 90nendatest. Ning alati hakkab kisa, kui valimised lähenevad.
maxs 1. mai 2018 08:49
Juudid on süüdi peaaegu kõikides sõja alustamistes ja see tuleneb ahnusest.
ei meenu ka 1. mai 2018 18:44
umaansemat likviidsete relvavarude likvideerimise meetodit.