ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | Koduotsija: valvekoer Jimmy otsib omanikku, kes oleks sama energiline kui tema! (2)

Video: Keit Paju, 30. aprill 2018 14:48
JimmyFoto: Keit Paju
Täna tutvustame teile Tallinna loomade varjupaiga kõige energilisemat koerapoissi Jimmyt. See kuueaastane koer on mõnus kaisumõmm, kes armastab üle kõige joosta ja möllata!

Jimmy oli minevikus valvekoer ning on terve oma elu ilmselt teinud valvuritööd. Ime pole, et ta nüüd igal võimalusel jalga sirutab ja jooksuringe teeb!

Samal teemal

Alguses elas Jimmy varjupaiga vastas, Päästearmee krundil, kus oli kolm suurt valvekoera. Kuna Päästearmee kolis ära, siis nende valvekoerad sattusid kõik varjupaika.

Kaks neist on juba kodu leidnud ning Jimmy on neist veel ainus, kes kodu otsib. "Ma väga loodan, et sellise vahva mõmmikuvälimusega koer, õieti veel staažikas valvur, leiab endale samuti kiiresti kodu," sõnab varjupaiga juhataja Eve Tobias.

Tobiase hinnangul sobiks Jimmy elama suure aiaga eramajja, kus tal oleks palju ruumi jooksmiseks, sest talle meeldib väga liikuda. Toakoeraks tema ei sobi. Tulevases peres võivad olla ka lapsed, kuna Jimmy on ülisõbralik koer. Küll aga võiks uues kodus ta elada ainsa lemmikloomaga, kuna teiste koerte ja kassidega tal läbisaamine kõige parem ei ole. 

"Oleks hea, kui temaga käidaks pikkadel jalutuskäikudel. Tema liikumisvajadus on väga suur, ta naudib liikumist ja sellisel suurel koeral on ka seda vaja piisavalt," ütleb Tobias.

Vaata videot ja tutvu Jimmyga lähemalt!

Õhtuleht alustas 2016. aasta sügisest koostööd Varjupaikade MTÜga, mille eesmärgiks on tutvustada varjupaigas kodu ootavaid loomi.

Kui sul tekkis Jimmy vastu huvi ja saaksid talle kodu pakkuda, või oled huvitatud mõnest teisest tutvustatud loomast, võta ühendust Varjupaikade MTÜga:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee