eurovision
Evestus (Martin Ahven)

12. mail toimub Portugalis Eurovisioni finaalkontsert. Saadet kommenteerib Marko Reikop ning Eesti punktid edastab sõurokkar Evestus.

Evestus osales sel aastal "Eesti laulul" looga "Welcome to My World", mis sai finaalis 8. koha.

Ott Evestus sõnab, et pakkumise tegi talle Mart Normet isiklikult ning ta võttis selle kohe vastu, sest arvas, et tegu on naljaga. "Oli vaja erakordselt kaunist inimest, kes esindaks eestlaste täiuslikku geneetilist koodi. Niisiis ei jäänudki muud üle, kui valida minu või Mart Juure vahel, aga tema oli sel õhtul juba kinni." Ta lisab, et taolised sürrealistlikud olukorrad on tema elus üsna tavapärased.

"Seekord tuleb panna valmis rohkem rahusteid, kui ma muidu enne esinemisi võtan, aga etteaste on kiire ja lühike, nii et peaks hakkama saama. Konkursi raames valin välja ka inimese, kes mul samal ajal kätt hoiab," lubab Evestus.

Ott ütleb, et fraasi "Hello Portugal, this is Tallinn calling!" harjutab ta kodus iga päev. "See on väga vastutusrikas töö ja et Eesti riiki edukalt esindada, on mul vaja mitmetes riikides meistriklasse võtta!"

Jaga artiklit

22 kommentaari

I
ikka serviti  /   07:03, 1. mai 2018
Ott on väga intelligentne ja meeldiva olekuga. Tal on andekas naine ja poeg ja kaane järgi otsustajad jäägu oma arvamuse juurde.
E
edastaja peaks ikka olema keskmise eestlase moodi, tema pohjal otsustatakse meie ule...  /   23:52, 30. apr 2018
arvan mina

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis