Eesti uudised

President Kaljulaid läheb kaitseväe suurõppusele SIIL (20)

Toimetas Anett Rannamets, 30. aprill 2018, 13:08
Foto: MARTIN AHVEN
President Kersti Kaljulaid on sel nädalal Lõuna-Eestis, kus kohtub Jõgeva ja Tartumaa kohaliku elu edendajatega. Samuti on plaan külastada kaitseväe suurõppust SIIL.

Kolmapäeva pärastlõunal kohtub riigipea Alatskivi lossis Peipsiääre vallavolikogu liikmetega ja õhtul Mustvee kultuurikeskuses Mustvee vallavolikogu liikmetega.

Samal teemal

Neljapäeval külastab president Kersti Kaljulaid Kiigemetsa erivajadustega laste koolikeskust, Jõgeval asuvat Eesti taimekasvatuse instituuti, taimerapsiseemne töötlemistehast Scanola Baltic ning piimandusühistut E-Piim. Neljapäeva õhtupoolikul kohtub riigipea Põltsamaa ning Jõgeva vallavolikogu liikmetega.

Reedel on planeeritud kohtumine Tartu linnapea Urmas Klaasiga, samuti annab president Kaljulaid haridus- ja teadusministeeriumis üle ajalooliste uurimistööde auhinnad. Lisaks külastab president Kaljulaid päeva jooksul Talvikese külas asuvat Andre juustufarmi ning Ülenurme pere- ja noortekeskust ja kohtub Kambja vallavolikogu liikmetega.

Laupäeval esineb riigipea tervitusega Arnold Rüütli 90. juubelisünnipäeva konverentsil „90 aastat Eesti elu“ Tartus Athena keskuses. President Kaljulaid osaleb ka "Teeme ära" talgupäeval Maarja külas.

Samuti külastab president Kersti Kaljulaid reedel ja laupäeval kaitseväe suurõppust SIIL.

20 KOMMENTAARI

t
töölisklass 3. mai 2018, 07:36
HR URMAS Kuidas peab vastu inimene miinimum palgaga. Ta peab 24h mõtlema : kas osta uued sokid lapsele või peaks ikka 4 korda parandama. 24h mõtleb ja...
(loe edasi)
a
a millal ta tööle läheb 1. mai 2018, 08:04
[Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele.]
Loe kõiki (20)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee