Eesti uudised

Riigihalduse ministriks saab PR-ettevõtja Janek Mäggi (40)

Toimetas Annika Erg, 27. aprill 2018 17:28
Janek MäggiFoto: Teet Malsroos
Peaminister ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas tegi suhtekorraldusfirma omanik Janek Mäggile ettepaneku asuda riigihalduse ministri kohale, millega Mäggi nõustus.

Ratas sõnas, et tegi Mäggile ettepaneku asuda ministri ametikohale, pidades silmas tema kogemusi erinevate organisatsioonide juhtimisel ja laialdast ühiskondlikku tegevust.

Samal teemal

„Riigireform, ühtlasem regionaalareng ja sealjuures ka avaliku sektori töökohtade loomine Tallinnast väljapoole nõuab tasakaalukat ja analüütilist lähenemist ning erinevate osapooltega läbirääkimist. Riigihalduse ministri ametikohal on väga oluline nii avaliku kui erasektori hea tundmine. Janek Mäggil on selleks tööks kahtlemata vajalikud kogemused ja teadmised,“ ütles Ratas.

Mäggi kinnitas, et on valmis ministriametisse asuma. „Vastutus on muidugi suur, nagu ka ametis olnud eelkäijate jalajäljed, kuid mul on väga hea meel võimaluse eest panustada meie riigi arengusse selles minu arvates väga olulises valdkonnas,“ rääkis Mäggi.

Ta lisas, et kuigi ta pole olnud kunagi poliitik, pole poliitika tema jaoks kaugeltki võõras. „Keskerakond on lühikese ajaga valitsuses näidanud kõrget riigivalitsemise taset. Jüri Ratase valitsus on teinud Eesti inimeste elujärje parandamisel vajalikke otsuseid ning olen valmis selle meeskonnaga liituma,“ lõpetas seni parteitu olnud Mäggi ja lisas, et liitub ka Keskerakonnaga.

Janek Mäggi on kommunikatsiooniettevõtte Powerhouse juhataja. Ta on muu hulgas vähiravifondi „Kingitud Elu“ üks asutajatest, Tallinna Lastehaigla Toetusfondi nõukogu esimees, Maailma Kabeföderatsiooni president ning kirjutanud mitmeid luulekogusid. Janek Mäggil on magistrikraadiga võrdsustatud haridus õigusteaduses.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee