Eesti uudised

Naine kannatas nädal aega põrgulikku valu, sest arst ei märganud õlas luumurde

„Ma ei ole väga valutundlik inimene, aga seekord läks küll silme eest mustaks!“ (69)

Liis Vaksmann, 25. aprill 2018, 22:10
„Sõin iga päev valuvaigisteid. Mõtlesin, et peab ju paremaks minema,“ räägib käe katki kukkunud Ülle.Foto: Stanislav Moshkov
„Kui neid arste poleks olnud, kes minu röntgenipilti viimaks vaatasid, siis võib-olla istuksin endiselt siin oma valudega ja loodaksin paranemisele,“ räägib naine, kes kukkus katki nii õlavarre- kui ka abaluu, ent saadeti haiglast pärast õlaliigese paikapanemist koju.

„Kell oli pool kaheksa õhtul. Olin veel tööl, kuid hakkasin vaikselt lõpetama. Keerasin ennast seal kuidagi ja üks jalg jäi teise taha. Tahtsin küll astuda, kuid kukkusin otse laua vastu, kus olid kõrged toolid. Ja siis põrandale maha, ja oligi kogu lugu,“ alustab floristina töötav Ülle (69) oma juttu.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

10. aprill 2018, 23:06
Surmasuus olnud mees saadeti haiglast koju grippi ravima
23. märts 2018, 21:23
MURELIK EMA: Praegu suletakse sünnitusosakond, homme öeldakse, et teil teenuseid nagunii pole, paneme kogu haigla kinni!
5. märts 2018, 15:57
GRIPIHOOAJA KÕRGPUNKT: perearst sundis kõrge palavikuga gripihaige läbi pakase erakorralise meditsiini osakonda minema
11. veebruar 2018, 21:00
Aastaid peavalusid talunud mees: “See aeg on olnud täielik põrgu!”

69 KOMMENTAARI

j
Järelhüüe 26. aprill 2018, 15:30
...kõige parem on teadmine,et olete Terve !!!! Arst lähtus antud juhtumi puhul, just sellest osast ,loengutelt meeldejäänud osas. Põkva ja Valgamaa naistel tuleb sünnitus läbida ,heinaajal . Siis on kindel ,et tegu oodatud maailmakodanikuga. Eesti muudatuste tuultes ...lühikokkuvõtvalt.
m
Maiks 26. aprill 2018, 12:46
Nende röntgenipiltidega on väga huvitav lugu, need oleks justkui suur saladus, mida patsient ei tohi näha. Miks neid ei näe digiloos ? Ennevanasti ant...
(loe edasi)
Loe kõiki (69)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee