Sisuturundus

Millal on parim aeg prillidest vabaneda? 

KSA Silmakeskus, 27. aprill 2018, 08:00
Foto: Pixabay
„Pruutide hulgas on silmanägemise korrigeerimine küllaltki populaarne. Igal aastal satub meie juurde inimesi, kes tulevadki konkreetse põhjusega, et soovivad silmad enne tähtsat päeva korda teha. Samuti oleme saanud palju armsat tagasisidet, kui abiellunud klient on meile kirjutanud ja teavitanud nime-kontaktandmete muutmisest ning maininud, kui õnnelik ta oli, et sai pulmi suurepärase nägemisega nautida. Sellised hetked on väga toredad!“ räägib KSA Silmakeskuse optometrist Liisi Toom.

Kuna pulmad on väga tähtis sündmus, siis ei taheta sel päeval pisiasjadele mõelda. „Naine on enesekindlam, kui ei pea prille kandma ega muretsema, kas kontaktläätsed püsivad ikka silmas,“ lausub Toom. Ka pulmafotodel ei taheta üldiselt prillidega olla, sest kleit ja prillid ei kipu kokku sobima. Samuti võivad tugevamad prilliklaasid nägu moonutada ja klaasidelt tulev peegeldus muuta heade pulmafotode saavutamise ekstra keeruliseks.

„Lisaks on stressirohke olukord, kui varasemalt ei ole suurt kogemust kontaktläätsede kandmisega ning nüüd tahaks pulmadeks ikkagi prillide asemel läätsed panna. Sellisel juhul tuleb mõelda, kas kontaktläätsed saab ikka ilusti silma, ega need näiteks emotsionaalse tseremoonia ajal pisaratega koos ära ei tule või ega need silmi ei ärrita, et pulmameik laiali läheb,“ räägib Toom. Kui siiski kanda pulmas kontaktläätsi, siis on soovitatav vähemalt kuu enne harjuma hakata.

Pulmade eel tulevad peaasjalikult uuringutele naised, aga on küllalt ka peiusid. „Mõnikord on tuldud kahekesi koos, mis on minu meelest veel eriliselt vahva ettevõtmine,“ leiab Toom.

Nägemist korrigeeriv protseduur võiks olla tehtud vähemalt kuu enne pulmi. „Selle ajaga on nägemine kenasti taastunud ja piisavalt terav, et nautida vabadust ning oma elu tähtsat sündmust,“ lisab optometrist. Aktiivse elustiili juurde saab aga tagasi pöörduda juba seitsmendal päeval peale protseduuri.

Kuidas protseduur toimib? Kirjeldab optometrist Liisi Toom.

Esmalt viiakse läbi ülipõhjalik silmauuring, millest lähtudes otsustatakse, kas inimene on laserprotseduuriks sobilik. Vanuseliselt on parim aeg 20-40 eluaastat. Kui inimene on laserprotseduuriks sobilik, saab ta kas või kohe pärast uuringut endale sobiva aja broneerida.

Laserprotseduuri päeval veedab patsient KSA-s umbes tund aega, millest reaalne protseduur laseri all võtab vaid 10-15 minutit.

Kui nägemine ei ole veel stabiilne ehk viimase aasta jooksul on see muutunud niimoodi, et miinust on juurde tulnud, jäetakse patsient aastaks-paariks ootele.

Kahjuks on aga ka neid, kellele laserprotseduuri tegemine ei sobi. Uuringute tulemusena saame teada, kui laserprotseduur on vastunäidustatud – näiteks silma sarvkest on liiga õhuke või esineb mõni muu terviseprobleem.

Täpse vastuse sobivuse kohta saab inimene uuringule tulles, seega esimese sammuna tuleks tulla silmauuringule. Tulevastele pruutidele on meil hetkel ka Flow 2.0 silmauuringule suurepärane eripakkumine, seega saab endale kohe soodsamalt aja broneerida! Rohkem into eripakkumise kohta leiab SIIT.

Kes soovivad saada rohkem infot tänu laserprotseduurile miinusprillidest vabanemise kohta, on oodatud KSA kliendiõhtule. Enne suve on KSA Silmakeskuses toimumas veel kaks kliendiõhtut, kus räägitakse põhjalikult pakutavast Flow 2.0 laserprotseduurist. KSA Tallinna esinduses toimub kliendiõhtu 10. mail kell 18.00, rohkem infot SIIT. KSA Tartu esinduses toimub kliendiõhtu 8. mail kell 18.00, rohkem infot SIIT.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee