Eesti uudised

Maakonnaliinide kasutajatele ei julge keegi midagi öelda, sest selgust ei ole

Tasuta või mitte? Bussiliikluse korraldajad vaevlevad teadmatuses (22)

Asso Ladva, 24. aprill 2018, 17:44
TASUTA? POOLTASUTA?: Tasuta ühistranspordi plaan pole ammu enam nii päikseline ja lilleline nagu see väljahüütuna paistis.Foto: Aldo Luud

„Kõik oleneb ministri määrusest ja seda ei ole. Majandusministeeriumist ega maanteeametist ei ole mingeid juhiseid tulnud. Nii palju kui ajakirjandus räägib, nii palju teame,“ ütleb Kagu ühistranspordikeskuse juhataja Sander Saar ja enam-vähem samasugust juttu räägivad kõik tema kolleegid.

Teisipäev tõi uue segaduse kui majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi nõunik Kadri Tonka ütles intervjuus ajalehele Lääne Elu, et ministri määrusega pannakse paika maakonnaliinide piletihinnad ehk siis üheselt tasuta transporti siiski ei tule.

Keskerakonda kuuluv riigikogu liige Märt Sults selgitas asja Delfile nii, et piirkondadele antakse transpordi korraldamiseks summad, mille järgi nad peavad siis otsustama, kas selle rahaga saab hakkama. Mõnes piirkonnas võib pileti hinnaks jääda kuni poolteist eurot, ütles Sults, mis on tunduvalt odavam kui seni ja see ongi eesmärk.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29. juuni 2018, 07:42
Simson: keskealised mehed peavad autot kõige pühamaks varaks, mis neil on
30. mai 2018, 21:28
Hiiumaal tuleb tasuta bussitransport
30. mai 2018, 00:08
Tasuta maakondliku ühistranspordi kohta ei ole ikka veel selget arusaamist
29. mai 2018, 08:52
Maanteeameti juht: vara öelda, kas tasuta bussisõit on poole või nelja aasta projekt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee