Eesti uudised

Kirikuõpetaja Annika Laats: kiriku püüd reguleerida ka kirikusse mittekuuluvate inimeste suhteid näib mulle kohatu

Delfi, 24. aprill 2018 16:24

155 KOMMENTAARI

n
nom.mees/ 25. aprill 2018 18:05
See kirikutegelane on ise samuti haige tüüp ja sellise loba ajamine on vaid üks vahend, kuidas saada kirikule raha juurde - et need homod tuleksid oma paa...rita..mist nende juurde registreerima ja loomulikult ka maksavad selle eest. Midagi muud siin mängus ei ole. Keegi ei usu, et ta teeb seda "ligimise armastusest" Need on tühjad sõnakõlksud.
l
Lev Davidovitš Trotski/ 25. aprill 2018 19:10
On kuidagi kummaline, et kirikuõpetaja (kellel on ka vastav haridus) ei tea, et kristlik kirik on kogu oma eksistentsi jooksul püüdnud kõiki (ka väljaspool kogudust ja kirikut) elama õpetada (mis tuleneb muidugi sellest, et see institutsioon tekkis ju Rooma impeeriumi riigikirikuna). Kui lähtuda tädi loogikast, siis ei tohiks kirik ka määratleda mis on patt ja mis mitte, sest puudutab ju see suures osas mitte koguduse liikmete tegevust.
m
Mis tal viga on/ 25. aprill 2018 14:10
Kirikuõpetaja proua Annika Laats on peast soe ja silmanähtavalt türann,psühhopaat,kes surub oma tahet vägisi teistele peale ja kahjustab inimesi.Temal ükskõik keda paari panna,kasvõi mitu korda,ristida ,matta peaasi ,et pappi saab.Kiriku tegelasi on palju,kes usust hulluks läinud.Neist on parem eemale hoida.
j
jjj/ 25. aprill 2018 13:26
ju siis kirikul on näpud nii põhjas, et selline naine võib kirikus töötada. Küllap ta võitleb välja õiguse oma kogudusega kokku tulla ja laulatada paari kõik, kes viitsivad ennast kohale vedada. Kui rohkem selliseid kirikutegelasi ei ole, siis on tal tööd tulevikus laialt, geipaarid ka lesbipaarid saavad õnnelikult pühitsetetud abiellu, nad ju nii õnnetukesed. Kükk mampsel asjad ära korraldab.
r
Roman/ 25. aprill 2018 12:23
Räägib inimene, kes võtab Soroselt auhinda vastu.
a
Andres/ 25. aprill 2018 11:15
Kirikuõpetaja Annika Laats: kiriku püüd reguleerida ka kirikusse MITTEKUULUVATE inimeste suhteid näib mulle kohatu. Ah, et siis sina ja need teised on kiriku VARA.
n
25. aprill 2018 10:28
Nõus. Abielu ei ole kristliku kiriku monopol. Õnneks. Ja kirik ei tohi end segada riigi asjadesse. Viilmaal on liiga pikalt lastud laamendada, nüüd teda kahjuks enam kotti tagasi ei topi. Mustakuuemeeste koht on oma kiriku kantslis, tegemist ei ole arvamusliidriga.
1
10:28/ Ja Annika ise?/ 25. aprill 2018 11:21
Missugusest usulahust tema on, et tohib sekkuda ? Täna siin, homme seal , teeb propagandat geydele. Kahepalgeline Sorose rahamaias mammikene. Nüüd äkki on isegi abielu kellegi monopol? Kuhu annab veel rikastajatel minna, keelata ja käskida? Jätke rahvas rahule oma nilbete ihadega.
g
Gil/ 25. aprill 2018 09:59
Jumala õige - aga ise sa alustasid, Annika! Kuidas kutsa külale nõnda küla kutsale
l
laatsile/ 25. aprill 2018 09:57
sina ole jumalst kuss ja häbene nurgas!

u
Urmas/ 25. aprill 2018 09:01
Ma ei saa aru,miks ei võeta kirikuõpetaja,kui ikka saab enam teda sedasi kutsuda, ametit ära???? Selline inimene ei tohiks ega võigi enam jumalasõna rääkida.
m
Madis/ 25. aprill 2018 08:38
Niipalju peaks ikka ausust igas inimeses olema, et nimetada asju õigete nimedega. Hr Urmas Viilma´l on mõistus ja arusaam ikka õiges kohas.
k
konsa/ 25. aprill 2018 08:32
Kirikuõpetaja Annika Laats: kiriku püüd reguleerida ka kirikusse mittekuuluvate inimeste suhteid näib mulle kohatu
.-.-.-.-.
imelik suhtumine sellel tädil, järgmine etapp mis HOMOABIELUDELE järgneb on INIMESE-SOO mõiste kaotamine ja ka mõiste EMA-ISA kaotamine, jääb järgi LAPSEVANEM-X ja LAPSEVANEM-Y mis praegu on reaalsus osades riikides ja neid kes ei ole sellega nõus sõnaotses mõttes REPRESSEERITAKSE.
inimesed muudetakse TÖÖJÕU-ÜHIKUTEKS ja see puha on KARL MARXI järgi
k
konsa/ 25. aprill 2018 08:38
lisa
inimesed muudetakse SUBJEKTIST OBJEKTIDEKS
WIKI
Subjekt-objekt-suhteks nimetatakse psühholoogias ja pedagoogikas inimestevahelist suhet, milles üks inimene ei võta teist mitte vaba isikuna, vaid oma tegevuse objektina, kes selles tegevuses ei osale.
m
MuinasJulle/ 25. aprill 2018 08:24
Ristikiriku kristalliseerunud dogmade ümbersõnastamine saabgi käia nii nagu Annika Laats seda teeb. Ristiusu looja Paulus ei olnud ilmeksimatu nagu ristirahvas teda peab. Tema Jumalat puudutavad teoloogilised teesid on ainult suhteliselt tõesed ja täiesti kohandamatud sättunutele omase sotsiaalse partnerluse reguleerimiseks. Ristiusul on vaimne missioon täita. Ühiskond on see, kes peab kahesoolisusest või samasoolisusest tulenevad probleemid lahendama.
r
25. aprill 2018 11:25
Ristiusul pole vaimsusega tegelikult mitte mingit pistmist.
m
MuinasJulle/ 25. aprill 2018 17:18
Täpselt nii palju kui ta sisaldab Jeesus Naatsaretlase õpetusi, kahjuks küll moonutatud kujul.
M
"Vabadusvõitleja"/ 25. aprill 2018 06:06
Me elame vabal ja demokraatlikul maal. Keegi ei pea oleme organisatsiooni liige, mille vaateid ta ei jaga. Kellele ja mida see naine tõestada soovib, ei saa aru. Enesele märtrioreooli? Vikerkaare värvides pole ka sellel mingit nägu. Tundub, et tegu on lihtlabase edevusega a'la pole vahet, millega esile tulla, millega tähelepanu kõita.
r
RS/ 25. aprill 2018 05:45
Äärmiselt ebameeldiv olevus.
i
25. aprill 2018 04:47
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
MuinasJulle/ 25. aprill 2018 18:46
Kui 21.s. on veel osadele inimestele raske taibata, et samasooliste paariheitmine on nendele loomupärane siis puudus Moosesel ammugi selline taipamisvõime.
Seega ei ole tagasivaatav filosoofia ainuke tõeallikas.
j
juga/ 25. aprill 2018 00:58
Kui nüüd kirikul ikka mingi au või häbitunne ka olemas on, siis pärast KORDUVAID selliseid sõnavõtte tuleks küll selline tädi sealt välja arvata.

s
Satanist kirikuõpetajaks?/ 25. aprill 2018 00:21
Kuidas saab inimene, kellele Piibli seisukohad on vastuvõtmatud olla kirikuõpetaja?
26 Seepärast on Jumal nad andnud häbitute kirgede kätte:
nende naised on ju vahetanud loomuliku vahekorra
loomuvastasega,
27 nõndasamuti ka mehed, loobudes loomulikust
vahekorrast naisega, on oma tungis süttinud üksteise
vastu - mees on teinud mehega nurjatust - ja on seega iseenestes
saanud kätte paratamatu palga oma eksimuse eest.
32 kes küll teavad Jumala käsku - et need, kes selliseid
asju teevad, on surma väärt -, kuid ei tee seda mitte
üksnes ise, vaid tunnevad head meelt neist, kes nii
teevad.
m
ms/ 25. aprill 2018 00:06
Usklik on võtnud piibli omaks kui organisatsiooniga ühines.
Ja Piiblis on selgesõnaliselt öeldud, et abielu on naise ja mehe vaheline suhe.
Samas ka Piibel ütleb selgesõnaliselt, et omasooiharlus on saatanast ja surma patt.
Lisan Wikipeediast loo, kui inimesed ei kuualnud Jumalat, ja arvasid ja talitasid oma himude-ihade ajendil, mis siis sai, nende endiga, ja elukohtadega, ning linnaga.
Soodoma ja Gomorra loo peategelane on Lott - Aabrahami vennapoeg, kes saatis Aabrahami teekonnal Urist Kaananisse. Kuna talle meeldis Jordani viljarikas org, otsustas ta Soodoma linna jääda elama.
Soodoma ja sealsamas läheduses asunud Gomorra elanikud olid aga oma liiderliku eluviisi pärast Jumala välja vihastanud. Aabrahamile oli Jumal lubanud, kui Soodomos leidub vähemalt kümme patuta inimest, ei hävita ta linna ning annab andeks kogu paigale. Nii läksidki kaks inglit inimese kujul Soodomasse uurima, kui palju on linnas „õigeid”, kes pole Jehoova käskude vastu eksinud. Linnaväravate ees kohtasid inglid Lotti, kes neid aupaklikult tervitas ning oma kotta öömajale kutsus. Kuigi inglid algul väitsid, et nad soovivad ööseks välja jääda, olid nad lõpuks nõus Loti külalislahkust nautima. Võõrad ei olnud veel magama heitnud, kui Soodoma linna mehed, nii noored kui vanad, piirasid Loti koja sisse. Valjuhäälselt nõudsid nad: „Kus on mehed, kes öösel tulid sinu juurde? Too nad välja meie kätte, et saaksime neid katsuda!” Lott läks välja, sulges enese järel ukse ja püüdis ägedaid linnaelanikke rahustada. Ta nimetas mehi vendadeks ja palus külalistele mitte kurja teha. Lott pakkus rahvale koguni oma kahte tütart, kes olid veel neitsid, kui vaid säästetaks võõraid tema katuse all, mis tõestas, et ta pidas külalislahkust tähtsamaks kui naise au. Ent sodomiidid (Soodoma linnaelanikud) ei loobunud oma tahtmisest. Juba kippusid nad Loti kallale ning proovisid ust maha murda. Järsku toimus kummaline pööre. Inglid haarasid Lotist selja tagant kinni ning tõmbasid ta majja. Seejärel lõid nad mehi pimedusega, et metsik rahvahulk ei näeks ust üles otsida.
Nüüd hoiatasid inglid Lotti Soodoma ja Gomorra linnade hävitamise eest. Nad soovitasid tal koos perega kiiresti lahkuda. Lott teatas saabuvast ohust oma väimeestelegi, ent noored mehed ei tahtnud äraminekust midagi kuulda. Et häving oli kohe algamas, võtsid inglid kahtleval perekonnal käest ja ütlesid Lotile: „Päästa oma hing! Ära vaata selja taha ja ära peatu mitte kuskil ümbruskonnas! Põgene mäestikku, et sa ei hukkuks!” (1Mo 19:17) Ja siis lasi Jumal Soodoma ja Gomorra peale sadada väävlit ja tuld. Ta hävitas linnad, linnade elanikud, kogu ümbruskonna ja taimestiku. Katastroofi eest põgenemisel eiras Loti abikaasa inglite hoiatust. Ta heitis pilgu üle õla – ja tardus ehmatusest soolasambaks. Kui Aabraham hiljem sündmuspaika vaatama läks, nägi ta vaid rusuhunnikuid, millest tõusis paksu suitsu. Soodom ja Gomorra jäid tuntuks patupesade sümbolitena, kus liiderlikkusele poldud suudetud piiri panna, ning mis olid maa pealt igaveseks kadunud.
Järelikult see naiskirikuõpetaja soovib meie usklikele ka soodoma-gomorra saatust!
m
MuinasJulle/ 25. aprill 2018 19:32
Lugupeetav, Teie väidete põhjendamaisvajadus on põõrdvõrdeline selles sislduva tõega.
m
ms/ 25. aprill 2018 22:23
To: MuinasJulle / 19:32, 25. apr 2018
Lisan, põhjenduse võrdelisuse tõele;
Lisan lingi : et.wikipedia.org/wiki/Soodom_ja_Gomorra
m
Mitmepalgelised siin/ 24. aprill 2018 23:55
Sallimatud siin tatti pritsimas´, kes mängivad siin tõelisi kristlasi. Piibli järgi peaks ka sõimama ja kirikus peab igal pühapäeval käima. Siiani on kirikud üsna tühjad.
m
Mees/ 25. aprill 2018 07:54
... ja jäävadki tühjaks kui mõni tädi segast paneb
2
23:55/ Hei Sina tagumikupalgeline/ 25. aprill 2018 11:29
Mis peaks tavainimesel asja olema sellise mitmepalgelise kirikusse, kus piljardit mängitakse ja rõvedusi propageeritakse???
2
23:55/ 25. aprill 2018 22:36
Seepärast ei saagi kirikusse minna et seal laatsi sarnased pappid ja mammid tänaäeval.
m
ma mötsi/ 24. aprill 2018 23:01
et kogu värki ikka jumal ise reguleerib, tuleb aga välja, et peapapp on veel kõvem tegelane.
a
Andres/ 24. aprill 2018 22:44
Esiteks on oht, et sama kiriku vaimulikud oleksid kohustatud geisid laulatama, kui Eesti geid ka kooseluseadusega ei soovi leppida, vaid nõuavad abielu (ja küllap nad seda juba nõudma hakkavad). Seega on abielu laulatamise üksikasjad ka kiriku asi. Teiseks aga räägiks Annika Laats lõpuks samasugust juttu ka siis, kui kirik üritaks enda siseasju reguleerides keelata ainult geide kiriklikku laulatamist. Olen kristlane ja Piibel üldiselt ei kiida homoseksualismi heaks. Seega Laatsi vaated on tema enda „siseasi” ja parem oleks hoopis see, kui tema kristlikku kirikut Piibli vastaselt mõjutada ei püüaks.
s
Samas kas vahet pole?/ 24. aprill 2018 23:05
Kui kiriklikult laulatatakse eelnevalt mittukorda lahutatuid lidzmehi/naisi, siis mille poolest *OMOd kehvem on? ;)
o
OMO/ 24. aprill 2018 23:09
o
OMO/ 25. aprill 2018 11:32
on pesupulber ja seda nüüd Sinuga võrrelda, tase on üks. Üks teeb valgemaks, Sina mustemaks, kumb siis parem on?;):)
2
23:o9/ 25. aprill 2018 22:32
L0ll! Soome pesumasin on UPO OMO aga see vahend mis sinna sisse puistatakse.
s
Seaduste mittetundmine .../ 24. aprill 2018 22:36
Perekonnaseisuametnik = notar = vaimulik
Perekonnaseadus https://www.riigiteataja.ee/akt/PKS
§ 7. Abielu sõlmimise kord
(1) Abielu sõlmitakse perekonnaseisuametniku juuresolekul.
(11) Perekonnaseisuametnik käesoleva seaduse 1. osa tähenduses on ka notar ja vaimulik, kellel on perekonnaseisutoimingute seaduse kohaselt õigus perekonnaseisutoiminguid teha.
[RT I, 29.06.2014, 3 - jõust. 09.07.2014]
(2) Abielu sõlmitakse eeldusel, et abiellujad väljendavad isiklikult ja ühel ajal kohal viibides perekonnaseisuametniku ees oma tahet sõlmida abielu.
(3) Abielu sõlmimist kinnitav perekonnaseisuametnik esitab kummalegi abiellujale küsimuse selle kohta, kas ta tahab teise poolega abielu sõlmida. Abielu sõlmimise tahteavaldus ei või olla tingimuslik.
(4) Pärast kummaltki abiellujalt jaatava vastuse saamist kuulutab perekonnaseisuametnik, et pooled on sellest hetkest alates seaduslikud abikaasad.
(5) Perekonnaseisuametnik kannab abielu sõlmimise rahvastikuregistrisse perekonnaseisutoimingute seaduses sätestatud korras.
p
pole termineid pole sisu/ 24. aprill 2018 23:02
sisutu tsiteering, mis ei sisalda perekonna, ega abielu mõistet. Mõnel pool on abiellutud ka loomadega.
s
Seaduste mittetundmine .../ 24. aprill 2018 23:27
Samast seadusest, millest abielu sõlmivad vaimulikud peavad lähtuma:
§ 1. Abielu sõlmimise eeldused
(1) Abielu sõlmitakse mehe ja naise vahel.
S
.../ 24. aprill 2018 22:14
See naisterahvas ihkab vist väga tähelepanu, külbab ka negatiivne .
h
headus/ 25. aprill 2018 13:35
on siis negatiivne? Oled kurjusest nakatunud?
v
Viljandlane/ 24. aprill 2018 21:56
Mis arvamusliider see ,,kirikuõpetaja" on,et me tema väärastunud arvamust igal sammul teadma peaksime?
a
Aga/ 24. aprill 2018 22:39
ärge käige ta kirikus. Kaua ta iseendale üksi seal palvusi ikka peab?
m
miks/ 25. aprill 2018 13:36
sa arvad, et kõik inimesed on sinu vaadetega?

o
oehh/ 24. aprill 2018 21:56
Laats on meditsiinikooli lõpetanud. Miks meditsiinis ei tööta ?
s
See on koormav/ 24. aprill 2018 22:54
Kergem oli kõhurääkijaks hakata- religiooniga luterluse kontekstis ja sellega seonduvaga tal nagu puudet tegelikkuses ei ole.
n
No meil üks evka/ 24. aprill 2018 23:07
samuti nii meditsiini kui ka autoremondi kooli väidetavalt lôpetanud aga on SAAB AS môlemal alal. ;)
u
Uskumatu..../ 24. aprill 2018 21:53
... milline viha ja õelus siit kommentaariumist vastu lööb.
Jumal pidi ju armastuse kehastus olema, aga siit paistab selge raev ja verejanu.
Kui teie poolt pekstav keeraks teise põse, siis te mitte ainult ei lööks korra veel, vaid tümitaks seni kuni enam lüüa ei jaksa.
Selline ongi teie kristlus?
u
usklikud/ 25. aprill 2018 13:37
ongi variserid ja rikuvad kõige rohkem Jumala tahet.
r
reede/ 24. aprill 2018 21:37
See proua ei loe piiblit vaid Engelsi õpetust perekonna kadumisest Küll proua oma ikka kunagi kätte saab kui enne pattu ei kahetse Kõige hullem haigus on uss hinges
N
"Toonitan, et meid kristlasi..."/ 24. aprill 2018 21:31
No kui juba sinusugune on kristlane siis olen mina peaingel Miikael. Ha-ha-ha-ha-haa
v
vanaisa/ 24. aprill 2018 21:19
see on limusk mitte naine, veel vähem kristlane
ü
24. aprill 2018 21:18
Ühiskond on võtnud enamuses omaks kristliku maailmavaate.
Mind paneb imestama selle naise arusaamised. Tema töö põhimõtteks peab olema - minge ja ristige kõik Isa, Poja ja Püha Vaimu nimesse. Kas ta ise saab aru millist vaimsust see naisterahvas järgib. Kiriku tegelasena on ta ametikohusena kohustatud andma edasi Jumala õpetust aga taevaaluste jõududele omane iseteadev uhkus ei anna rahu
r
Roman/ 24. aprill 2018 21:08
Räägib inimene, kes käib Soroselt auhinda vastu võtmas.
t
Tahate Tõde?/ 24. aprill 2018 21:06
Pole ta mingi kirikuõpetaja! See feikõpetaja pole piiblitki lugenud ja võtab sorosesaatana altkäemaksu vastu! Mis sa soovid koos sorosega siin soodomat ja komorrat korraldada??? Häbitu roojane!
n
niion/ 24. aprill 2018 21:26
niisugusel pole kirikusse asja..ammuilma õpetama midagi.

m
maamiiz/ 24. aprill 2018 20:58
mina üks uhketest,laats võiks kaitsta heteroid ka praeguses nende vastases ahistamiskampaanias
d
Demokraatlik oleks/ 24. aprill 2018 20:39
Selline vaidlus lahendada referendumiga,valimiste päeval.
t
to 19. 56/ 24. aprill 2018 20:43
Krimiuudiste all on olemas.
p
populist marksismi-leninismi propagandist on sinu ajud ära pesnud/ 24. aprill 2018 21:41
Demokraatlikus riigis ei lahendata vähemuste küsimusi referendumitega.
j
Jah/ 24. aprill 2018 22:29
sinu demokraatias lihtsalt ei lahendata vähemuste probleeme üldse, niikaua kui vähemus hakkab lahendama sinu demokraatiat.
v
vähemuse võim enamuse üle/ 24. aprill 2018 22:32
s
Scaramanga/ 24. aprill 2018 19:56
iraaklasest kvoodivägistaja lugu on nüüd jäädavalt eemaldatud ?
j
Juulius / 24. aprill 2018 21:34
Otsisin ka ja ei leidnud. Ilmselt on see liiga valus teema sallivatele ja mätsitakse kinni. Huvitav, kes on eesti elamisloaga iraaklane? Pagulane, kes on seksinäljas?
n
No muidugi!/ 24. aprill 2018 23:10
Kuhu see ra-sis.tlik vihakône ikka kôlbab? ;)
s
25. aprill 2018 07:12
see, et saastadvägistavad on ju meil nii erakordne! võib-olla käis lapsena erivajadustega koolisJaNäugus, seega tuleb andestada.
.
.. / 24. aprill 2018 21:44
.. otsisin ka, päeval veel oli. Delfis olemas, aga kommentaarium kinni.
t
to Juulius/ 24. aprill 2018 21:47
p
Panu/ 24. aprill 2018 19:53
Tundub,et Laats pole meest saanud.
k
Kristlane/ 24. aprill 2018 19:38
EKRE seisab õige asja eest!
Lisaks võiks veel kaaluda:
kes pühapäeviti palvusel ei käi, seda võiks trahvida või avalikku häbiposti panna.
Kirikumaks kõigile passiealistele kohustuslikuks!
Abordi keelustamine - saagu meid palju!
u
Usklikud/ 25. aprill 2018 00:32
m
Mees/ 25. aprill 2018 08:05
Täitsa õige mõte. Miks peaksime omaks võtma seda usku kus elus inimene naelutatakse risti külge ja siis meeletutes valudes sinna rippuma jäetakse. Väga julm tegu või mis?
s
Scaramanga/ 24. aprill 2018 19:36
Sorose Preemia laureaat aga ronib ise pidevalt meediasse meid patuseid õpetama kuidas me geydesse ja pagulastesse suhtuma peame !
"mitte eetilistes küsimustes ainuõigeid seisukohti deklareerima" - jajah, ta ise seda ju ei tee.
Kuidas see inimene nii tihti tee meediasse leiab ? Soros ja vasakäärmuslased üritavad mingit uut arvamusliidrit toota ja ta siis kiriku etteotsa lõpuks sokutada ?
r
reku/ 24. aprill 2018 19:11
Aga see on proua isiklik asi. Ta on reetnud kiriklikud põhitõed, ning mõistlik oleks tal uus töökoht otsida.
e
24. aprill 2018 21:37
Ehk on tegemist saatanaga seelikus. Õigus on neil, kes ûtlevad, et saatan oskab ennast ikka väga hästi maskeerida ja näixata tema jaoks õigel ajal oma õiget nägu ja teha tegusid.
u
Urrr/ 24. aprill 2018 19:01
Kohatu on kirikuõpetaljal poliitikasse ennast segada...

v
Vastik moor./ 24. aprill 2018 19:00
Miks teda sealt kirikuõpetaja kohalt ei eemaldata?! Ta ei kuulu oma vaadetelt eestlaste hulka.
k
Kas/ 24. aprill 2018 18:59
mitte piiblis pole öeldud,et Jumal lõi mehe ja naise.Mitte mingi kesksoost haige.
l
Loogiline Lembitu/ 24. aprill 2018 21:47
Homod ja geid on ka ju jumala looming?
m
24. aprill 2018 22:12
mitte jumala,vaid kuradi.
n
Njeet!/ 24. aprill 2018 22:31
Aboort naado bõõlo zdjeeelat´!
e
Eks siis tuleb Piibli parandada:/ 24. aprill 2018 23:13
Jumal lôi Aaamale EEvaldi ja ütles, et *ittuge endasuguseid e-bardeid välja. ;)
i
Isegi vuntsid on saanud ära ajada. Poolmees-naine on Saagimiga ühel pulgal, igapäev pildil. Viilmaga kõrvuti, mis teeb nendest mõlemast ebameeldivad isikud, sest ei suudeta kiriklikes tõdedes / 24. aprill 2018 18:55
kokkuleppele jõuda. Üks räägib suurest armastusest toolijala vastu, teine abielust mehe ja naise vahel. Ise sealjuures laulatavad samasoolisi ja kristlasi kasvõi 5x aastas.
m
milleks usklikke inimesi/ 24. aprill 2018 18:43
traumeerida, tehku see laats omale geidest koosnev kogudus, ja ongi kõik rahul.
m
M/ 25. aprill 2018 08:07
No siis hakkab kirik ju si ta järele lehkama.
k
kas õp Annika/ 24. aprill 2018 18:34
ei teagi, et kristlus pole humanism ega demokraatia? Kooli tagasi!
v
Valija/ 24. aprill 2018 18:25
See,et sulle antakse fondidest propaganda tegemiseks toetusi ja president kutsub aastapäeva üritusele ,näitab sinu müüdavust ja lahknevust kiriklikest vaadetest. Minu silmis oled tōejärgne propagandist ja ümmargune 0 eestlasena. See ei ole vihakõne ,vaid reaalne objektiivsus sinu suhtes.
e
ehtne / 24. aprill 2018 18:41
vihakõne, mina olen penskarist eestlane ja mind küll ei häiri homod, abiellugu kui tahavad. Ma pole nii väiklane ega kade :)
p
Penskarile/ 24. aprill 2018 18:53
Kas see näitab sinu neutraalsust Eesti Vabariigi seaduste suhtes? Järelikult oled oht valitsevale korrale ,millest täna kirjutati.
1
18:41/ Kes ei austa / 24. aprill 2018 19:06
Riigi seadusi, ongi oht valitsevale korrale. Perekonnaseadus on ju olemas, mida tuleb üks-ühele ka täita. Iraaklane tahab homme 5 naist võtta, lubame lahkesti?
j
Jah/ 24. aprill 2018 22:32
kui oleks asi ainult selles, aga abiellumine annab õiguse ka adopteerida, see on siht et saada noort liha!
n
no/ 25. aprill 2018 07:28
no ega sinu eas enam arukust keegi ei eeldagi
t
to ehtne/ 24. aprill 2018 20:47
Ära solva pensionäre, palgaline.
r
Raivo Paas/ 24. aprill 2018 18:24
Kas peetakse silmas sm. paavsti viimaseid üleskutseid ja jalgadepesemist.
t
täiesti kohatu/ 24. aprill 2018 18:22
on minu arvates see asjaolu, et Annika Laats on ikka veel kirikuõpetaja. Ameteid on ilmas palju, valigu sobivam ja jõukohasem.
j
jõukohasem?/ 24. aprill 2018 18:43
Pidada jutlust mõnele mutikesele on raske?

e
eu/ 24. aprill 2018 18:21
Lp. kirikuõpetaja/ hingeabiline.
Kui te soovite südamest inimesi aidata, siis on teil selleks ju võimalus. Palun aidake neid vaimsele hälbele alla jäänud inimesi( omasooiharaid) ja aidake, julgustage neid otsima abi/ravi, et tavaellu naasta!!!
a
aga miks/ 24. aprill 2018 18:44
peaks, maakera on niigi üle rahvastatud ja nad ei tee kellelegi halba.
1
18:44/ aga miks/ 25. aprill 2018 18:56
peaks, kui maakera pole kera, vaid lapik. Ja kui rahvast palju saab, lükkavad homod kristlased üle serva põrgusse.
j
Jups/ 24. aprill 2018 18:18
Kohalikud hakkasid Risti kirikust juba minema jooksma tänu sellistele väljaütlemistele. Varsti seal ainult Annika ja p.e.d.e.dest kirikukoor järel ongi.
j
ja/ 24. aprill 2018 18:45
varsti lahkuvad kõik ka Eestist Venemaale, head teed!
l
leo/ 24. aprill 2018 18:17
Piiblis on olemas kümme käsku, kus on muuhulgas ka öeldud, et ei tohi varastada ja valetada. Loomulikult ei tohi selle " jumalasulase " arvates seda põhimõtet kõigi inimeste seas levitada, sest siis saab ise... noh, üldiselt...
j
ja kuidas/ 24. aprill 2018 18:46
tuleb suhtuda ligemesse?
v
vaataja/ 24. aprill 2018 18:16
Selles tädis on nii palju kiusu. Vaatasin juba mitu kuud saadet, kus tema esinemises oli näha kiuslikku naudingut, mida ta tekitas. Miks selline ei leia omale vastavat ametkohta, kuhu ta sobiks.
l
lääne-virumaal/ 24. aprill 2018 18:29
on veel selliseid õpetajaid, isahakkanud kristluse ümberhindajaid.
j
ja sina,/ 24. aprill 2018 18:47
ekrelane oled kiusuta? Tema ei vingu, sina küll :).
1
18:47/ ja sina sots/ 24. aprill 2018 19:14
jäta see ekrelane nüüd rahule, tont , mis sinu kapis vastu vahib, pole minu probleem. Mina ei ole päevast-päeva pildil, ega aja oma jura, nagu kinnimakstud Laats.Vingub ja kuidas veel, läheks käsipidi kallale ka, kui gey pole.Silmad pildused sädemeid TV-s, kiriku vapiloom.
h
Halloo/ 24. aprill 2018 18:07
GLBT eestseisja oled ju sina, miks Sa siis sekkud? MIks tahtsid Jaagu ärasüüa telesaates? Vot sellised näevadki välja rahvushundid, need riigi vapiloomad. Igapäev juba pildil, nagu ajusaagim.
k
Kes/ 24. aprill 2018 18:48
tahtis Jaagu homobaaris ära süüa?
s
Sina tahtsid 18:48/ 24. aprill 2018 19:18
aga ei saanud, nüüd nutad seda taga, nagu tita. Kena pikk poiss, oli nii käeulatuses aga ütles ära.Tunnen kaasa vaeseke! Tervitusi Jaagu poolt, tule jälle, kohtume!
e
ei/ 24. aprill 2018 17:51
imesta,kui see hingekarjane järgmisel glbt paraadil vikerkaare lippu esireas kannab.
j
just/ 24. aprill 2018 18:32
roolijoodikust kerstiga käsikäes
n
Nad/ 25. aprill 2018 01:46
juba tegid. Tõrvikutega :)
1
18:49-01:46 :)/ 25. aprill 2018 11:46
Mis nutad siin? See tõrvik oleks Sulle heasse kohta pista, jääksid ehk väheks ajaks vait.:):):)
r
Raivo/ 24. aprill 2018 17:48
See soodoma ja komorra peavad lõppema.
e
eu/ 24. aprill 2018 17:43
Lp. kirikuõpetaja - sorose poolt rahastatud.
Abielu on mees + naine!!!
Nii on olnud, on hetkel ja jääb!!!

T
!/ 24. aprill 2018 17:40
Tundub, et proua ei tööta päris õiges kohas. Tuleks ehk ametit vahetada? Muidugi on igaühel oma arvamus ning seisukohadd. Aga iga amet seab oma tegijale ka individualseid ametialaseid nõudeid ning kohustusi. Olgu tegu öövalvuri, autojuhi, arsti, poemüüja, kooliõpetaja, lasteaedniku, politseiniku, meremehe, kohtuniku, montööri, kraanajuhi, lenduri, advokaadi või prokuröriga.
i
Irf/ 24. aprill 2018 18:18
Igati nõus. Kui on põhimõttelised lahkarvamused asutuse põhikirjaga ehk siis Piibliga, kus räägitakse Soodomast ja Gomorrast ja sellest, mida nende linnadega tehti, kuna need olid LGBT linnad, siis pole midagi parata - tuleb pastoriametist loobuda ja laustada uut karjääri.
o
Olen/ 24. aprill 2018 17:24
Laatsiga nõus selles osas ,kirik ei tohi oma nina toppida ateistide ellu.
j
Joosep/ 24. aprill 2018 17:51
Ateism on Saatana vili. See tuleb välja juurida. Inimesed peavad olema kristlased.
t
Tõelemb/ 24. aprill 2018 19:23
Õige eestlane ei ole kristlane. See on meile tule ja mõõgaga toodud.
j
Jah/ 24. aprill 2018 22:34
ja televiisori tõid kommunistid! Välja!
l
lugeja/ 24. aprill 2018 18:12
Miks Laats töötab kirikus? See pole selle tädi õige koht.Kirik peaks võtma õige seidukoha.
1
17:24 Aga miks/ 24. aprill 2018 18:13
Laats siiski ennast igalepoole, kui kiriku esindaja, topib? Miks üks variser räägib iseendale vastu? Rõõmuga võtab Sorose raha vastu selleks, et sekkuda meie kõigi ellu, teha abielust oma äranägemisejärgi geyde pärusmaa. MIKS???
t
Teeline/ 24. aprill 2018 19:01
Miks siis Laats, kui kiriku esindaja, ise topib oma nina mitteusklike ellu.
t
to Jõudu talle/ 24. aprill 2018 21:03
Palgalisel need tublid ja sümpaatsed, kelle kiitmise eest makstakse.
m
Miks/ 25. aprill 2018 01:48
siis Viilma kui kiriku esindaja ise topib oma nina mitteusklike ellu?
j
Jõudu talle/ 24. aprill 2018 17:22
Üks tubli ja sümpaatne naine!
1
17:22/ Soovib / 24. aprill 2018 18:15
Ristikiriku saunaline ja piljardimängija. Annika oota, ma tulen jälle!
m
24. aprill 2018 17:14
miks seda satanisti veel kirikust välja pole heidetud?piiskop viilma,miks lubad säärasel piibli õpetuse peale vilistaval isikul pastorina tegutseda?eestis on ju oma homokirik olemas,mingu sinna ja jutlustagu seal.
õ
Õige!/ 24. aprill 2018 17:29
Sellise omasooihara kirikus tegutsemine pole mitte ainult KOHATU vaid eesti kiriku häbiplekk tuleb jalamaid välja heita ja saata mõnda pe-eklubisserahulduse saamiseks!
o
ole/ 24. aprill 2018 17:12
siis vait, annika ja ära oma nina topi ilmalikesse asjadesee, häbi, sinu kirikusse ma enam ei tule
v
võiks vaadata paar sammu ette/ 24. aprill 2018 17:10
Iga väike samm viib soovimatutele tagajärgedele lähemale.
1
24. aprill 2018 17:04
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
kirikuline/ 24. aprill 2018 18:14
Kirik ei ole saatanast vaid sinna kipuvad tihti inimesed, kel on peas kiuslikud kavatsused ja mõtted, et segada kiriku tõelist eesmärki.
n
nonoh/ 24. aprill 2018 17:03
eks see "pastor" tahab siis hakata oma kirikus laulatama kõiki, kes kokku tahavad heita.
Saab lõbutseda.
j
Jups/ 24. aprill 2018 18:22
Varsti on seal koos igasugune värviline seltskond. Vasikavägistajatest kuni kaltsupeadeni välja!

i
Indrek2/ 24. aprill 2018 17:02
Ehk tuleb Austriast uus messias kes sellele soodoma ja komorra levikule piiri paneb.
m
Ma/ 24. aprill 2018 16:58
saan aru, et kui mul on vaja matta vanainimest Ohtu kalmistule, siis Annika Laatsilt kyll abi ei saa, sest tegemist ei ole Risti koguduse liikmega.
1
16:58/ 24. aprill 2018 18:18
Ja lesbi või gey peab kadunuke ka olema. Ennekõike kõvasti raha.
1
18:19/ 24. aprill 2018 18:41
Sind vana ko....st matab Stalin ise, sest oled tema sigitis.
j
Juku/ 24. aprill 2018 16:56
Millal kirik laseb keelustada Eestis alkoholi müügi?
p
Piiblis pole öeldud,et/ 24. aprill 2018 18:32
viina juua ei tohi, seal on öeldud, et ära tee halbu tegusid.Kahjuks need käivad viina joomisega kaasa, aga keelatud ei ole.
k
Karin/ 24. aprill 2018 16:54
Sallija, nagu aru saan.
Kirik on tema jaoks väga vale koht.
1
17:08/ Ausõna/ 24. aprill 2018 18:19
Sind kohe kindlasti mitte. Ja Annikat ka, sest tema on rahapeal väljas, need on kõik sulid, ei muud.
e
eremiit/ 24. aprill 2018 16:51
Jumal jagas soodomas ja gomorras sellist roomusonumit, mida ta pidas homode vääriliseks, kas proua pole piiblit lugenud, voi kas jumal ei ole koigile yks piibli järgi ja pole seal selgelt kirjas mis on abielu ja kes on mees ja naine ja selgelt öeldud et muud suhted on jäledus. Kui proua on teist meelt, ss kirikuopetajaks nyyd kyll ei sobi olla, sest kirikuopetus pohineb piiblil
f
fff/ 24. aprill 2018 16:45
Miks teda kirikust minema ei lööda ?
k
kummaline jah,/ 24. aprill 2018 16:37
et pastor pole ise veel kristlane.
o
on-on kummaline/ 24. aprill 2018 17:07
Oleksin õpetaja, paluksin kirjutada kirjandi teemal "Mis teeb inimese kristlaseks?"
kui ma abiellun vastassooga ja himustan seejuures ligimese vara, siis olengi ikkagi kristlane (sest üks ja ainuke tingimus on täidetud) ja kõik muu patt on laksust unustatud?
E
.../ 24. aprill 2018 16:27
Ei ole ju kohatu! Abielu moodustavad mehe ja naise ühine liit.
d
daa/ 24. aprill 2018 16:57
On küll. Mina vbla olen ateist ja ma ei taha, et keegi kukub reguleerima, mida ja kuidas ma tegema pean. Täna reguleerib abielu, homme juba reguleerib seda, mida ma söön ja joon. milleks?
Samm totalitarismini...
j
Joosep/ 24. aprill 2018 17:54
Ateism on Saatana vili, mis on vaja välja juurida. Sa oled kuradi poeg, kui sa ei vali Jeesust. Kuna Jumal löi inimese, on Tal õigus inimese elu ükskõik mis tahkudes kontrollida.
m
mis tahad?/ 24. aprill 2018 18:35
geide totalitarismi? sinna need tüürivad siin, ma tunnen juba ammu ahistamist.
1
16:57/ EU/ 24. aprill 2018 18:47
reguleerib seda kõike juba ammu oma käsilastega. Alles oli, et laps ei tohi piima juua, liha teeb vähi valmis, kartul teeb paksuks, ossi viin keelata. Totalitarism on ammugi kohal, ka kirikus, Ristil kindlasti(Sorose raha).
t
to joosep/ 24. aprill 2018 22:29
sinu jumal naelutati ristile, minu jumalal on haamer!
Miks sinu jumal on parem kui teised?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee