AhtoFoto: Keit Paju
Video: Keit Paju 24. aprill 2018 16:17
Täna tutvustame teile Tallinna loomade varjupaigas uut kodu ootavat Ahtot. Ahto on umbes kolme-aastane kassipoiss, kes leiti Mustamäelt. “Ta on efektse välimusega, veidi pikema karvaga, kena valge vuntsiga. Hästi sõbralik ja mõnus kass! Tuleb kindlasti kaissu nurruma, soojendab külmal talveõhtul!” kirjeldab kiisut varjupaiga juhataja Eve Tobias.

“Ahto üritati varjupaigas paigutada suurde kassituppa, kuid seal ta kahjuks hakkama ei saanud. Suur kasside konsentratsioon ei mõjunud talle hästi, kuid siin eraldi toas, kahe-kolme kassikaaslasega saab ta väga hästi hakkama. Hetkel ongi meil kaks sellist kraaklejat pandud siia eraldi ja imekombel saavad nad omavahel ideaalselt hästi läbi. Ei mingit kaklust!” rõõmustab Tobias.

Seetõttu on Tobiase sõnul raske öelda, kas Ahto uus kodu peaks olema loomavaba või sobiks ta mõne teise loomaga koos elama. Eks see ole testimise küsimus. “Või siis kohe võtta siit kaks tükki. Ka variant!” naerab Tobias. 

Inimese suhtes on Ahto ülisõbralik ja mõnus nurrumootor. Ka lastega oskab häid suhteid luua ja hoida, agressiivne Ahto kindlasti ei ole. “Ma arvan, et temast saab üks tõsiselt mõnus kaisumõmm!” sõnab varjupaiga juht.

Vaata videot ja tutvu Ahtoga lähemalt!

Õhtuleht alustas 2016. aasta sügisest koostööd Varjupaikade MTÜga, mille eesmärgiks on tutvustada varjupaigas kodu ootavaid loomi.

Kui sul tekkis Ahto vastu huvi ja saaksid talle kodu pakkuda, või oled huvitatud mõnest teisest tutvustatud loomast, võta ühendust Varjupaikade MTÜga:

www.varjupaik.ee, Paljassaare tee 85, Tallinn.

Tel: 5141431, e-post tallinn@varjupaik.ee.