Maailm

USKUMATU: noormeest on hammustanud madu, karu ja hai (7)

Toimetas Aadu Hiietamm, 24. aprill 2018 18:00
Dylan McWilliams.Foto: Facebook
USAs Colorado osariigis Grand Junktionis elav Dylan McWilliams (20) veedab palju aega looduses. Läinud nädalavahetusel sattus ta Hawaiil üle elatud hairünnaku tõttu meedia tähelepanu alla. Siis selgus, et noormeest on varem hammustanud ka karu ja madu, vahendab Honolulu Star Advertiser.   

Dylan McWilliams kohtus kahemeetrise tiigerhaiga Kauai saare rannikul. Ta kukkus surfates vette ja tundis ootamatult sääres tugevat valu. Noormees märkas kohe ka kahe meetri pikkust haid, kes oli teda hammustanud. Dylanil õnnestus siiski ujuda 30 meetri kaugusele randa. Haiglas õmmeldi jalahaav kinni seitsme pistega.

Mullu juulis elas noormees suvelaagris lahtise taeva all ööbides üle karu rünnaku. Mustkaru hammustas teda une pealt kuklast. Loom lasi Dylani lahti alles siis, kui noormees talle näpud silma surus. „Olin lihtsalt valel ajal vales kohas,“ kommenteeris ta tookord.

Kui Dylan neli aastat tagasi Utah' osariigis rändas, hammustas teda lõgismadu. Õnneks pääses poiss hullemast ning oli haige vaid paar päeva. 

„Minu vanemad on tänulikud, et ma veel elus olen,“  lisas  Dylan naerdes. 

Samal teemal

07.06.2018
Mees sai pureda lõgismao maharaiutud pealt
06.06.2018
KOHUTAV: tiigerhai hammustas noormehelt peenise ära
17.05.2018
ISA KÕNE KIIRABISSE: „Karu tõstis mu tütre tagumikkupidi õhku!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee