Erkki Koort (Jörgen Norkroos)

Üle kümne aasta Eesti sisejulgeolekut juhtinud ja koordineerinud Erkki Koort rääkis ERR-i uudisteportaalile, et paraku on Eestis olemas inimesi, kes sobiva olukorra tekkides meie riigi vastu aktiivsesse tegevusse astuksid.

Vastates ERR-i ajakirjaniku küsimusele, kas Eestis on "viies kolonn", sõnas Koort, et Eestis on kindlasti inimesi, kellele meie riik ei meeldi ning pronksiöö näitas, et osa nendest inimestest on valmis tänavale tulema ja laamendama.

"Ma väga loodan ja tahan uskuda, et paljusid neist me teame. Paljusid, keda me teame, me ka jälgime. Vaadake avalikkuseni jõudnud lugusid – Eesti on tänu kaitsepolitseile pidanud kinni rohkem spioone kui ülejäänud NATO kokku," rääkis Koort.

Jaga artiklit

144 kommentaari

  /   13:13, 30. apr 2018
Valitsus on hambutu eesotsas selle härraga? Või puudub soov ja tegelt. näitemäng. Ajalugu liigub spiraalis? venemaa ju korra lasi osal oma rahvast rikastuda ja siiis ... J.T. targad on ju kõige ohtlikumad? Selle mehe taust ? Kuritegelik? Hoolimatus?.Jamslik venekaart? Aga päike paistab ja +13 kraadi ja siis veel ingsotsid? ja uus sõnaraamat?Miks kõi ameerika sõjad on võõrastel territooriumitel? Kas sõjarditel käbarad kihelevad?
  /   09:19, 25. apr 2018
Väike meeldetuletus neist edukatest eestlastest, kes on pidevalt olnud ja on ekretrollide hammaste vahel pureda ja närida -
Vabariigi president Kaljulaid ja president Ilves, isegi peaminister Jüri Ratas,
edasi Ivo Linna, Tiit Ojasoo, Ligi, Kross, Talvik, Nestor, Tolk, Ivo Rull,
nüüd siis saab Erkki Koort ekrelastelt oma keretäie.
Näis, kes on järgmine ekre trollivabriku palgaliste ohver, kes julgeb Ekret või Helmesid poole sõnagagi kritiseerida?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis