Eesti uudised

Simson allkirjastab bussipiletihindade määruse sel nädalal (2)

Toimetas Silja Ratt, 24. aprill 2018, 09:19
LiinibussFoto: Martin Ahven
Majandusminister Kadri Simson allkirjastab tõenäoliselt juba sel nädalal määruse, mida ühistranspordikeskused on kuid oodanud ning mis peaks tagama tasuta ühistranspordi maakonnasisestel liinidel.

„Sisuliselt on tegemist määrusega, millega pannakse paika maakondlike bussiliinide piletihind. Täpsematest tingimustest saab rääkida pärast määruse allkirjastamist,” ütles majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi nõunik Kadri Tonka Lääne Elule.

Samal teemal

Ühistranspordikeskused peavad hiljemalt mai keskpaigaks teada andma, kui palju ja milleks nad raha vajavad, et tihendada liinivõrku, pakkuda tasuta või soodushinnaga sõitu.

„Kui soovitakse tasuta sõidu asemel näiteks soodushinnaga sõitu, siis vastavalt sellele nad ka dotatsiooni saavad,” ütles Tonka, et ministeerium midagi peale ei sunni.

Märtsi alguses ütles Kadri Simson Eesti Päevalehele, et pikk ettevalmistusperiood on kandnud vilja ning nagu Tallinnas juba aastaid kombeks, hakkab alates 1. juulist Eestis kehtima maakondlik tasuta ühistransport.

2 KOMMENTAARI

p
pärnakas 24. aprill 2018, 10:11
Pärnus-Pärnumaal on vist ilusasti kõik paika pandud! Tasuta sõit koolilastele ja pensionäridele,ülejäänuil sooduspiletid,näiteks 10 eurose kuupiletiga...
(loe edasi)
k
Kas 24. aprill 2018, 09:44
Neid miljoneid lasteaia- ja koolilaste lõunatesse ei saa panna? Et iga laps saaks ikka korralikult süüa

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee