Eesti uudised

Taksojuhid on ka varem sünnitama minevaid naisi ITK ees vale ukse ette viinud

Delfi, 23. aprill 2018 23:42

16 KOMMENTAARI

l
lahendus/ 25. aprill 2018 10:54
Üldiselt võiks see haigla suured ja korralikud sildid välja panna. Selle väikese raha vast ikka leiab.
s
siil/ 24. aprill 2018 14:56
Aga uudise juurde panna siis pilt õigest sissepääsust käis üle jõu jah?
e
Ei maksa/ 24. aprill 2018 14:22
süüdistada taksojuhti. Tema ei jõua ka kõiki kohale talutada. JA kust pidi taksojuht üldse teadma, et vale ukse taha sai. See ikka haigla tegemata töö, et õiget kohta otsima peab. Teavitusvõimalusi ju palju. Kerge kohe sopaga üle valada
p
Pikkpoiss/ 24. aprill 2018 11:40
Hetke kuulsaim app reklaamib uutele juhtidele, et isegi linna tundma ei pea vaid maps leiab kõik sinu eest. Mis kuradi õige uks...
e
Ema neljale/ 24. aprill 2018 11:28
Mis vahet seal on, et naine ei teadnud või oleks ka teadnud, kus on sissepääsuuks. Taksojuhi poolt oli lihtsalt hoolimatu sünnitav naine taksost niisama välja saata. Inimlik ja hooliv käitumine taksojuhi poolt
oleks olnud koos naisega kõndida sünnitusmaja ukseni ja anda ta seal ämmaemandale üle.
t
To 11:28/ 24. aprill 2018 13:43
Jah taksojuht peabki kõik ukse juurde saatma ja koduukse ka veel võtmetega avama. Pole see sünnitajast naine nüüd nii püha loom ka, täiskasvanud inimene, saagu hakkama oma titega.
õ
Õhtulehele/ 24. aprill 2018 08:51
oh teid Ol lehte küll, teil ikka vaimuvaesus nii allakäinud, et ei teagi, millest kirjutada. Mul naabritädi eksis ka uksega, kas sellest ei taha lugu teha ?
h
Hm/ 24. aprill 2018 03:59
Milles need taksojuhid süüdi on? Nemad ei tea kõikide asutuste sissepääse ega peagi teadma, nende ülesanne on viia inimene soovitud sihtkohta. Pigem on see kivi sünnitaja kapsaaeda, naine oli rase ju üheksa kuud seega ta teadis, et läheb sünnitama. Selle üheksa kuu jooksul ei olnud kordagi aega uurida kus sünnitajaid vastu võetakse? Ja nüüd taksojuht süüdi? Võibolla peaks taksojuht sünnituse veel vastu võtma ja muid asju tegema mida ta tegelikult ei peaks tegema?
h
hmm/ 24. aprill 2018 09:05
suurte haiglate territooriumil ei ole alati kerge kohe õiget ust leida, lisa sinna juurde veel sünnitusvalud ja võib-olla ka kerge paanika, et kas ikka jõuab õigeks ajaks. me kõik võime kriisiolukorras käituda täiesti arusaamatult :)
taksojuht oleks võinud enne ära sõitmist lihtsalt veenduda, kas sünnitaja saab uksest sisse. kõikide asutuste sissepääse taksojuhid muidugi ei pea teadma, aga EMO ja sünnitusmaja uksi võiks ikka teada, neid ei ole ju linnades teab mis palju :)
u
Urjuk/ 24. aprill 2018 10:31
On TAKSOJUHT ja on taksojuhi moodi tegutsevad muidumehed ning lisaks veel ka need "libad".
Nende taksoteenust osutavate tegelaste seast leiad ikka kuradima palju karvaseid ja sulelisi. Tüüpiline probleem on, et linna ei tunta isegi mitte oma elukoha linnaosa tasemel.
Juhul, kui nad ei kasutaks ühtegi tänapäevast kaardirakendust ei leiaks nad arvatavasti ühtki aadressi üles. Samuti on igapäevane probleem nendel isehakanud taksistidel liiklusohtlike olukordade tekitamine.
Olen TLN liikluses juba selgeks saanud, et ainult plafooni all (ilma firma kujunduseta) sõitvate taksode puhul käituvad nad liikluses sarnaselt mobiilihooliku, joodiku või narkariga. Neist tuleb lihtsalt enda turvalisuse nimel eemale hoida.
m
MGM/ 24. aprill 2018 09:58
Sünnitusmajad peavad enda maja kohale üles seadma täispuhutavad illumineeritud nooled ja suure sajameetri kõrguste tähtedega kirja : Sünnita siin.
v
24. aprill 2018 10:07
väga isekas suhtumine...
t
To 10:07/ 24. aprill 2018 13:45
Naise otsus laps saada ja ka tema probleem kus ta sünnitab. Oli aega raseduse ajal selline lihtne asi välja uurida, aga ju siis oli muud tegemist. Enda lolluses taksojuhti süüdistada on tobe.
f
FFF/ 24. aprill 2018 00:08
Kui ikka mitmeid kordi ei leita õiget kohta üles, on tähistus järelikult vilets. Kõik ei käi ju teie perekoolis või jumal teab kus, pealegi on sünnitajal kõik selleks ajaks meelest läinud, kui sünnitus ükskord peale hakkab. Kõik sildid tulebki panna nii, et igaüks aru saab. Kõige parem pildina, sest kõik ei pruugi osata sama keelt. Meil on siin venelasigi piisavalt palju, kes eesti keelest aru ei saa. Kui oled närvis, läheb veel enam kõik segi. Eks see taksojuht ka vaatas, et lahti saaks, jumal hoia, muidu hakkab veel tema suurepärases taksos sünnitama ja tema peab aitama.
ä
24. aprill 2018 13:52
Ämmaemanda juures ikka käiakse ju, igasugused kontrollid ja ultrahelid. Jah, on üksikuid inimesi, kes üldse ei käi, aga no nende eest ei saagi vastutada.
k
Kee/ 28. aprill 2018 11:23
Käiakse muidugi ämmaemanda juures, kuid see visiit ei ole tingimata ITKs. Tallinnas on vaid 2 sünnitusmaja, rasedust jälgitakse kümnetes kohtades üle linna.