Eesti uudised

Kahele lapsele sularahas elatist maksnud isa sai valusalt vastu näppe (138)

Kristiina Tilk, 24. aprill 2018 00:09
ÄRIMUDEL: Vanemaid on erinevaid – ühed soovivad oma lastele parimat ja võitlevad selle nimel, et lahus elav vanem järeltulija eest hoolt kannaks. Teised teevad aga kõik selleks, et kindlustada enda tulevik ja mugav elu. Kas või pettuse hinnaga.Foto: Martin Ahven

„Ehkki meie suhe ei jäänud püsima, austasin laste ema väga. Ikkagi kuus koos elatud aastat ja armastusest sündinud tütred. Kui minust aga tuimalt üle sõideti ja valede najal raha välja pressima hakati, kadus see austus sekundiga,“ ütleb lastest lahus elav isa.

Jarmo tutvus oma laste emaga kooliajal ning 12. klassi lõpus ootasid nad juba esimest last. „Mäletan, kuidas ta tunnistuse järele läks, eresinine kleit seljas ja kõht ees – mõtlesin tollal, et see on naine, kellega ma tahan veeta kogu oma ülejäänud elu,“ meenutab ta.

Esiti elasid noored Jarmo ema juures, kuid tütre sünni ajaks leidsid endale korteri, kus alustasid iseseisvat elu. „Meil oli tõesti väga hea koos olla. Tegime suuri plaane, kuid et need võtavad ühel heal päeval sellise pöörde, nagu nüüd, ei osanud ma tõesti aimata,“ ütleb Jarmo.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.05.2018
"Mehe ekskaasa on nagu paha vaim oma telefoniterroriga, milles aina suuremat elatist nõuab!"
19.04.2018
Isa: „Peaksin ma lastele ütlema, et ema armastab neid 140 euro eest?“
12.04.2018
Kohus karistas elatusraha pärast ähvardavaid sõnumeid saatnud meest tingimisi vangistusega
11.04.2018
Südantmurdev abipalve osutus pettuseks: raskelt haigeks kuulutatud laps ei olnudki seda tegelikult

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee