ÕL TV | Õhtuleht

Uus hooaeg!

ÕL VIDEO | KODUOTSIJA: Omaette nohiseja vanahärra Ricky otsib eelmise omaniku surma tõttu uut kodu (2)

Video: Keit Paju, 23. aprill 2018 17:06
RickyFoto: Keit Paju
Õhtuleht alustab uut hooaega videoprojektiga Tallinna loomade varjupaigast. Täna tutvustame teile kümneaastast Rickyt, kes varjupaika endise omaniku surma tõttu sattus.

"Mõnda aega elas ta Kristiines ühe maja krundil omapead. Teda toideti ja käidi jalutamas, aga nüüd on selline seis, et inimene, kes tema järele valvas, ei saa ka seda enam teha. Vastasmajast üks inimene lasi Ricky omapead uitama, mille peale tekkisid suured probleemid, sest tegu on suure koeraga ja väidetavalt oli tal konflikte väiksemate koertega. Siis sattuski ta varjupaika, kus ootab uut ja head kodu, kus ta saaks oma vanaduspõlve rahulikult veeta," tutvustab Ricky tausta varjupaiga juhataja Eve Tobias.

Ricky on rahulik koer, kes on harjunud oma tegevusi isepäi tegema, ta ei poe väga kaissu, ega nuru silitusi ja paisid, küll aga meeldib talle viisakalt rihma otsas jalutuskäikudel käia. Ricky sobiks lemmikuks rahulikku elustiili hindavale inimesele, arvab Tobias.

Seda, kas Ricky ka lastega hästi läbi saab, ei ole varjupaigas veel testitud, aga kuna tegu on rahuliku ja mitte-agressiivse koeraga, võiksid ka pere pisemad liikmed temaga läbi saada. 

Vaata videot ja tutvu Rickyga lähemalt!

Õhtuleht alustas 2016. aasta sügisest koostööd Varjupaikade MTÜga, mille eesmärgiks on tutvustada varjupaigas kodu ootavaid loomi.

Kui sul tekkis Ricky vastu huvi ja saaksid talle kodu pakkuda, või oled huvitatud mõnest teisest tutvustatud loomast, võta ühendust Varjupaikade MTÜga:

www.varjupaik.ee, Paljassaare tee 85, Tallinn.

Tel: 5141431, e-post tallinn@varjupaik.ee. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee