Eesti uudised

Keilas päästis koolipoiss lapse elu! Pisitüdruku ema: minu jaoks on ta kangelane! (35)

Ohtuleht.ee , 20. aprill 2018, 17:38
Laps jalgrattaga Caro / Teich / Scanpix
Keilas leidis aset ehmatav, kuid õnneliku lõpuga lugu. Koolipoiss päästis liikluses ohtu sattunud pisitüdruku ning sotsiaalmeediasse postitatud loo abil leidis tüdruku ema heategija üles ning sai teda isiklikult tänada.

"Koolipoiss, kes sa täna tõenäoliselt päästsid minu tütrekese elu, aitäh sulle!" kirjutati Facebooki grupis "Märgatud Keilas".

Ema kirjeldas, kuidas ta oli oma kahe lapsega Pargi tänava mänguväljakul ja valmistus koju minema.

"Kolmeaastane sõitis rattal ja mina väiksema lapse ja koeraga järel. Kolmeaastane sattus oma rattasõiduga väga hoogu ja kuna hetkel on tal "mina ise" faas, ei kuulnud/kuulanud ta minu käsku seisma jääda ja vuras ülekäigu poole. Kuna liikus oli ka parajalt tihe, hakkasin tõsiselt muretsema ja last hüüdma, kuid minu väike uljaspea ei teinud välja," seletas ema.

Õnneks oskas ohtlikku olukorda hinnata üks noor koolipoiss, kes peatas ratta ja hoidis last kinni, kuni lapsevanem järele jõudis.

"Kallistasin ja tänasin poissi, kuid kuna olin ähmi täis ja pisarates, ei jäänud mul meelde poisi nägu," tunnistas ema ja lisas, et soovib poisi leida, et teda isiklikult tänada.

"Tõenäoliselt see poiss ise ei arvakski sellest olukorrast suurt midagi - iseenesestmõistetav - aga minu jaoks on ta kangelane! Ma tahan, et ta teaks, see üks väike heategu tema poolt on minu jaoks terve maailm!" tänas ema abistajat, kirjutas Delfi.

Täna kirjutasid Delfile nii poisi isa kui ka vend. 11aastane heategija õpib ja elab Keilas ning viidi kokku tänuliku emaga. "Ta rääkis sellest eile perele, aga keegi ei pööranud eriti tähelepanu," kommenteeris heategija vanem vend naerdes.

35 KOMMENTAARI

m
mulk 21. aprill 2018, 17:59
kui mees oleks lapse nõnda peatanud, siis oleks pedofiiliks tembeldatud, mitte kangelaseks
s
Suurim KIITUS 21. aprill 2018, 14:48
tublile ja targale poisile!
KIITUS aga ka ta vanaematele, kes on oma POJA TUBLIKS JA ABIVALMIKS inimeseks, siin siis tõesti - KANGELASEKS kasvatanud!
Loe kõiki (35)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee