Eesti uudised

Topeltmõrva kohtuistungil näidatud õõvastavad pildid sundisid lähedased saalist lahkuma (33)

Juhan Haravee, 20. aprill 2018 15:12
Kohtualused vasakul seina ääres: Erik ja Sten KruusimägiFoto: Tiina Kõrtsini

Mullu jaanuaris Poseidoni ööklubis toime pandud kaksikmõrva ohvrite lähedased taotlesid kohtult luba saalist lahkuda, kui prokurör jõudis järjega fotodeni, millel oli kujutatud nende poegi ja venda, kes olid üle poole aasta sauna leiliruumi põranda all kõdunenud.   

Neljapäeval jätkus Harju maakohtus eelmisel nädalal alanud kaksikmõrva protsess. Süüpingis on vennad Erik (38) ja Sten Kruusimägi (37), keda süüdistatakse kahe kriminaalse taustaga inimese tapmises, ning nende kaasosalised Siim Turta (23) ja Eduard Pavljutšenko (52).

Mullu jaanuaris ööklubis Poseidon toime pandud jõhkra veretöö ja lõbustusasutuse hilisema süütamise kohtulikul uurimisel esitas neljapäeval prokurör Eleliis Rattam sündmuskoha vaatlusprotokolle. Kohtusaali seinal rippuvale ekraanile ilmuvad aerofotod Viljandimaal asuvast Sepa-Aadu talukompleksist, ülesvõtted saunamajast, kaevust selle läheduses, labidatest, mis võpsikus peremeest ootavad. Samm-sammult läheneb fototabelite avaldamine saunamaja leiliruumile, mille põranda alla maeti Poseidonis tapetud Sergei ja Lauri.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.02.2019
SÕBRAD MEENUTAVAD: kes oli Kemerovo grupeeringu tapetud liige Lauri Merimaa?
04.01.2019
POSEIDONI TOPELTMÕRV: ninameest ähvardab eluaegne, teiste lootused on suuremad
02.05.2018
Ööklubi Poseidoni „koristaja“: „Mul on siiralt kahju, et ma ei suutnud tapmist ära hoida!“
13.04.2018
Väide mõrvakohtus: ohvri pähe peksti kolm golfikeppi puruks, aga ta ei heitnud ikka hinge!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee