Maailm

KARM KARISTUS: Briti kohus mõistis noore naise koduvägivalla eest 7,5 aastaks vangi (11)

Aadu Hiietamm, 20. aprill 2018, 17:45
Alex Skeel (vasakul) ja Jordan Worth.Foto: Vida Press
Lutoni kohus tegi Suurbritannias ajalugu, kui mõistis esimest korda koduvägivallas süüdistatud noore naise seitsmeks ja pooleks aastaks vangi, vahendab BBC.  

Esmapilgul näivad Alex Skeel (22) ja Jordan Worth (22) õnnelike inimestena. Nad tutvusid 16aastastena Bedfordis teatrikoolis. Noored kolisid kokku. Paraku osutus Jordan Worth tõeliseks sadistiks ja muutis Alex Skeeli elu tõeliseks põrguks. Noormehel tuli neli ja pool aastat taluda alandamist ja ka füüsilist piinamist.  

Jordan kontrollis oma elukaaslase Facebooki kontot ja nutitelefoni ning otsustas ka, millist riietust Alex kandma peab. Naine lõi teda ka kööginoaga, valas üle kuuma veega ja peksis akulaadijaga. 

Kord, kui Jordan oli Alexi pea veriseks löönud, palus noormees temalt abi. Jordan läks aga rahulikult trepist üles ja nähvas vaid üle õla: „Mine ja sure!“ 

Täielikult Jordani kontrolli alla sattunud Alex pääses kodusest põrgust tänu naabritele, kes majast kostunud valju karjumise peale kutsusid mullu juunis politsei. 

Nüüd mõistis Lutoni kohus Jordan Worthi koduvägivalla eest seitsmeks ja pooleks aastaks vangi. Ühtlasi on tal elu lõpuni keelatud Alex Skeelile läheneda.        

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee