Maailm

Poisile alandava soengu lõiganud juuksur pandi 8 kuuks vangi (7)

Ohtuleht.ee, 20. aprill 2018 12:00
Foto on illustreeriv. Foto: AFP/Scanpix
Briti meestejuuksur, kes lõikas kümneaastasele poisile alandava soengu ning sundis teda seejärel oma karvu salongipõrandalt kokku pühkima, mõisteti kaheksaks kuuks vangi.

21aastane Bedfordi meestejuuksur Abdulrahim Omar ajas The Guardiani teatel poisi juuksed nulliga maha karistuseks selle eest, et too oli endale ise üritanud žiletiga soengut teha.

Kui ümberkaudsed poisi kiilaspea üle naerma hakkasid, tundis too säärast alandust, et helistas politseisse.

Vahistatud Omar võttis juhtunu omaks ning ütles, et oli tahtnud poisile õppetundi anda. Juuksur soovinud poisile selgeks teha, et žiletid on ohtlikud.

"Noormees oli oma soengu üle uhke ja tundis, et see on tema jaoks tähtis," ütles prokurör Alex Radley kohtus. "Ta sai psühholoogilise ja füüsilise trauma."

Omari advokaat kinnitas, et tema klient mõistab oma suurt viga. "Ta kahetseb oma käitumist väga-väga. Ta teab, et tema tegu ei saa vabandada ja et see on täiesti väär. See oli ühekordne eksimus."

Lutoni kuninglik kohus mõistis juuksurile siiski kaheksa kuud vabaduskaotust. "Tegu oli kümneaastase lapse kaalutletud alandamisega," leidis kohtunik Richard Foster. "Last niimoodi kohelda on põlastusväärne. Teie käitumisele pole mingit vabandust. Selline alandus on jälkuse tipp."

Samal teemal

27.03.2018
TURVAAPS! Juuksuriks peetud vutifänn eskorditi Inglismaa staaride hotellituppa
22.03.2018
Kas Sebastian Vetteli juukseid lõikas tõesti lihunik?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee