Eesti uudised

GALERII | Ingrid Rüütel 60 aastat kestnud abielu saladusest: pole olnud põhjust lahku minna! (48)

Arvo Uustalu, 19. aprill 2018, 19:05
60 AASTAT KOOS: Ingrid ja Arnold Rüütli pika abielu saladus on, et nad on läbi elu teineteist täiendanud. Aldo Luud
Neljapäeval kohtusid Tartus Tähtvere päevakeskuses eakama publikuga peatselt oma üheksakümnendat sünnipäeva tähistav Arnold Rüütel ja Ingrid Rüütel. Äsja oma teemantpulma tähistanud president pakkus, et nõnda kaua kestnud abielu saladus on, et kui tema on rohkem labida ja ämbriga praktik, siis Ingrid on vaimuinimene ning nõnda on nad läbi elu teineteist täiendanud.

Saali kogunenud lumivalgete peadega daamide seas oli istet võtnud ka neli vanemat härrasmeest. Küsimusele, mis on presidendi nooruslikkuse saladus, vastas ta, et sport ja see, et ta ei ole võitlema ja kaklema kippunud ning on nõnda oma vaimset maailma traumadest hoidnud.

Siinkohal meenutas Ingrid Rüütel abikaasa esimest kohtumist tema ema ja vanaemaga. Nimelt küsinud vanaema toona veel verisulis spetsialistilt, et kas too ei karda seda, et nende suguvõsas on kõik noored mehed saanud noorelt surma? Kosilane vastanud seepeale, et tema on põllumees, mitte poliitik, ja sõda ju enam ei ole.

Kohtumisel jäi kõlama presidendi mure eesti rahva tuleviku pärast. Muude rahvaarvu vähendavate põhjuste seas tõi ta välja ka selle, et nõukogude aeg purustas peret üle kõige väärtustava süsteemi, mis on viinud selleni, et 40 protsenti lastest sünnib praegu väljaspool abielu.

Samal teemal

10. veebruar 2018, 00:01
Ingrid Rüütel: ma ei tahtnud, et Arnold presidendiks saab, pidin seetõttu ohverdama oma rahvusvahelise karjääri

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee