Reformierakonna õhupallid (Martin Ahven)

Riigikogu liige Jaanus Karilaid kirjutab enda Facebooki lehel kurjakuulutavalt, et Reformierakond kaob peagi, kuna ka ilma nendeta on võimalik hakkama saada.

"Keskerakonna toetus on stabiilselt kõrge, see näitab Keskerakonna liidri tugevust ja kogu organisatsiooni head võimekust. IRLi ja SDE tõus sõltub nüüd sellest, kui hästi suudetakse uued eelarvelised võidud rahvani viia. Päästjate palgatõus, panustamine üürimajadesse, kohalikesse eelarvetesse, ravijärjekordade vähendamisse, huviharidusse, kaitsevõimesse, transiitteedesse jne, jne. IRL pole kunagi saanud nii jõuliselt kaitsevõimesse panustada kui nüüd koostöös Keskerakonnaga," seletas keskerakondlasest Karilaid.

Reformierakonna loodud negatiivsed müüdid on Karilaiu sõnul visad kaduma, aga kui need kaovad, siis kaob ka Reformierakond.

"Sest majandus kasvab ilma Reformierakonnata, julgeolekusse tuli raha rohkem ilma Reformierakonnata, võlg väike ilma Reformierakonnata," loetles poliitik. "Mida üldse on Reformierakonnal pakkuda peale hirmutamise? Vähem bürokraatiat? Nõus, aga selle teeme ka ilma reformierakonnata ära."

"Külma närvi sõbrad! Reformierakond on kui kollane õhupall, mille plaksatus on lähedal. Me saame ilma nendeta paremini hakkama! Jürgenligilik popsilik peost suhu elamine on minevik," kuulutas Karilaid.

Jaga artiklit

45 kommentaari

.
.....  /   08:16, 22. apr 2018
Coop müüb odavat viina "Hoiame Kokku" ja "Elu Eestimaal"
M
ma  /   10:21, 20. apr 2018
Aasta pärast vist valimised,no siis saab neid plaksutusi õige palju olema!!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis