Eesti uudised

Vabaerakond: riigihalduse ministri koht tuleb ära kaotada (9)

Ohtuleht.ee, 17. aprill 2018, 16:08
Külliki Kübarsepp leiab, et riigihalduseministri ametikohta pole Eesti vabariigis vaja.  Stanislav Moshkov
Vabaerakonna saadiku, riigireformi probleemkomisjoni liikme Külliki Kübarsepa hinnangul on riigihalduse ministri Jaak Aabi tagasiastumise ajel valitsusel mõistlik algatada riigihalduse ministri ametikoha kaotamine.

„Eelmised riigihalduse ministrid Arto Aas ja Mihhail Korb kinnitasid, et haldusreformi läbiviimise järel sellise ministriportfelliga jätkamist enam vaja pole,“ tuletas meelde Vabaerakonna saadik ning riigikogu riigireformi probleemkomisjoni liige Külliki Kübarsepp.

Samal teemal

„Haldusreformi läbiviimiseks on nii valitsuse tasandil, kui ka seadusandlikul tasandil eeltöö tehtud. Selle edukaks jätkamiseks on antud teatepulk kohalikele omavalitsustele,“ nentis Kübarsepp.

Reformierakonna aseesimees ja riigikogu fraktsiooni juht Jürgen Ligi nõustub Kübarsepa seisukohaga, et riigihalduse minstrit pole praegu enam vaja.

"Praeguses seisus, kus reformid seisma on pandud, aga küüditamisprojektid sünnitavad pigem kaost, on see olnud riigihaldamatuse amet ja ma olen nõus, teda pole vaja," sõnas Ligi Delfile antud kommentaaris.  

9 KOMMENTAARI

v
Vana sots 17. aprill 2018, 22:48
Ärge jamage, kui Vabaerakond saab juhuslikult valitsusse, siis on see koht vaja jälle luua. Ja täitsa tundub, et Sotsid tõmbavad varsti juhtme seinast ja vabaerakond astub asemele.
a
ab 17. aprill 2018, 21:31
Et sellest teada ande, pidi siis pohmellsi peaga vahele jääma?
Loe kõiki (9)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee