2
fotot
Mariah Carey esinemas koos oma praeguse kallima, tantsija Bryan Tanakaga. (AFP/Scanpix)

Mariah Carey endine mänedžer Stella Bulochnikov alustab kohtuteed, süüdistades lauljannat seksuaalses ahistamises. Seksuaalses ahistamises on staari süüdistanud ka tema endine turvamees. 

Bulochnikov teatas reedel, et kavatseb 48aastase lauljanna kohtusse kaevata. Endine mänedžer süüdistab Mariah't USA kodanikuõiguste seaduse ning õiglase palkamise ja elukohaõiguse rikkumises, aga ka lepingu rikkumises.

TMZ.comi andmeil on Stella süüdistanud Mariah't seksuaalses ahistamises. Eksmänedžer väidab, et lauljanna ilmus sageli tema ette ihualasti. Veel kinnitab Bulochnikov, et Carey pruugib narkootikume.

Stella Bulochnikov (Vida Press)

Bulochnikov nõuab väidetavalt nii kahjutasu kui ka intresse: tema sõnul võlgneb Carey talle raha, sest ta vallandati kolmeaastase lepingu keskel. 

Carey esindaja väitis New York Postile, et töösuhe Bulochnikoviga katkestati, kuna too ei suutnud oma tööd tõhusalt teha ning vedas Mariah't alt. Töölepingut polevat neil olnud. "Ta levitab väärväiteid kõigile meediaväljaannetele, kes neid on valmis avaldama. Valedele ja ähvardustele me ei reageeri. Kui aga see frivoolne ja alusetu väide kohtusse antakse, kaitseme end jõuliselt ja edukalt."

Carey esindaja lisab: "Huvitaval kombel on nüüd esimene advokaat nõustunud Stella nimel edasisi samme astuma. Varasemad kolm advokaati keeldusid seda tegemast."

Jaga artiklit

15 kommentaari

M
Mees  /   14:51, 18. apr 2018
Mis on AHISTAMINE? See on nagu kaasaegne suguhaigus mis levib rikkamate naiste seas ja millel sümptomid avalduvad alles mitmekümne aasta möödudes. Seda annab ravida ainult suure summa rahaga, mis on nagu plaaster konnasilmale. Vaesema rahvamassi seas nimetatakse seda kabistamiseks millele võib järgneda kooselu ja võibolla isegi abielu.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis