11 kommentaari

1
1984  /   16:24, 17. apr 2018
No on ju nii, et me kõik oleme orjad.
Ainult habemega alaealised muidusööjad ei ole.
M
maakas  /   10:53, 17. apr 2018
no kui ruuteriga võetakse juba laenulepinguid, mida siis veel tehakse, kui oma andmeid uuendan ja annangi loa sõgedusteks?
S
süsimust iroonia  /   11:25, 17. apr 2018
kle maakas, kümne aasta pärast hakkab su külmkapp iseseisvalt börsil spekuleerima! :DD
M
M.Närep  /   10:31, 17. apr 2018
Miks Eesti pangad ei luba kaarti/ sh kred kaarti kasutada ilma netipanga lepinguta, sellist nuhkimist pole kusagil maailmas, isegi fin inspektsioon asus kriminaalselt pankade poole, so sinu andmeid pressitakse välja mitte ainult ei kasutata ja koguta!
V
Vanaema  /   10:18, 17. apr 2018
See on minu vaba valik, kas mul on nt Rimi kliendikaart, tahan soodustusi saada uuendan andmed. Aga väga tihti helistatakse ja pakutakse mingit imeravimit või ei tea mida, samamoodi tuleb igasugu meile, vot nendele pole ma küll oma andmeid andnud. Ehk jääb selline asi edaspidi ära.
E
Ei anna mingit nõusolekut   /   09:43, 17. apr 2018
Koik
M
Mis tähendab  /   10:30, 17. apr 2018
Koik?
K
kodanik  /   09:31, 17. apr 2018
Järelikult kui nõusolekut ei anna, siis ka kauplused ei tohi minu oste jälitada ega mulle reklaami saata. See oleks küll vägagi teretulnud!
N
nähtavasti  /   11:30, 17. apr 2018
siis jääd ka oma kaarti soodustustest ilma ehk siis kaart muutub mõttetuks.
Paljud firmad aga teatavad, et sellest kuupäevast kehtivad automaatselt uued reeglid, kui pole sellega nõus, lõpeta karti kasutamine.
O
olgem ausad  /   09:29, 17. apr 2018
Need kirjad on automaatselt suunatud rämpsposti ja loomulikult ei hakka keegi neid sealt otsima.
"
"Veelgi parema teenuse pakkumiseks!  /   09:27, 17. apr 2018
ikka nii, et ikka ja jälle - näiteks selle tänases Eestis möödapääsmatusks sund-teenuseks muudetud pangateenuse korral , kus ilma panga kliendiks sunnitult olemata ei ole sul (kuigi teoreetiliselt seda seadus isegi võimaldaks) võimalik elementaarselt oma enda töötasu sularahas ega väidetavalt sularaha töötlemisega "ülekoormatud" ja ilmselt siis mitte toime tulevat panka tülitamata toime tulla - rääkimata ainult panga kaudu teostatavaks muudetud kommunaal ja muude maksete sooritamisest) kurikuulsa ja tobeda "Teile veelgi parema teenuse pakkumise huvides" - pakub pank sulle tingimusi millest sul lihtsalt ei ole valikut keelduda või sellele alternatiivi leida. Sa lihtsalt pead vastama nendele tobedatele ja alandavatele küsimustele - et kust on sinu enda raha pärit ja ega keegi sinu isiklikest sugulastest järsku Ameerika president või mõni muu välismaa poliitikamees või keegi teine ei ole !? Tulevikus võiks pank küsida "veelgi parema ja isikukesksema teenuse pakkumise" õõvastavalt õõnsa loosungi all nõuda kliendilt vastuseid ka näiteks pangakliendi menstruatsiooni iseärasuste ja nende iseärasustele sobivate reklaamipakkumiste jaoks. Ja teades , et kuna palga ja maksete tasumise tõttu ei oll inimesel nagunii siulist alternatiivi - saab pank või iga teine "veelgi parema teenuse või riikliku julgeoleku" huvides teenusepakkuja sinna juurde lisada alatu ja tühipalja loosungliku lubaduse - et "Kui meie uues tingimused teile ei sobi võite kliendina meie teenusest loobuda ja ilma leppetrahvita lepingu lõpetada!"

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis